Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valmi jó ötletetek fiú...

Kittycica1987 kérdése:

Van valmi jó ötletetek fiú neveket illetően?

Figyelt kérdés
Valami különlegeset szertnénk és mivel párom nagypapája Görög származású mindenképp a második névnek a Nikos-t szeretnénk. Mi a Mesteri Benett Nikos-ra gondoltunk, de azért várok ötleteket hátva valamelyik jobban megtetszik

2012. okt. 11. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a dénes, kristóf és az alex is görög eredetü .

szten a Nikos túl görög a mesteri vez. névhez .



[link]

2012. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A származás miatt tetszik, hogy a Nikos nevet adnátok neki másodiknak. Vagy esetleg valamilyen görög eredetű Magyarországon is használatos név, ha beírod a keresőbe biztos fel fog hozni oldalakat.

A Benett nekem nem tetszik :)

2012. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyon találtunk más nevet illetve a papa is Nikos volt valamint apa nmásodik neve is Miklós. De mi inkább a görög változatot szavaztuk meg. A kettő közé fogalmam nincs még de egy jó ideje a Benett mellett voksolunk :)
2012. okt. 11. 11:35
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A Mesteri Márton szerintem szép.
2012. okt. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szép nevet választottatok,bár lehet elfogult vagyok,mert az én kisfiam is Benett :))
2012. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én első keresztnévnek inkább mély hangzásút adnék, nekem túlzásnak hangzik a Benett a két e-betűvel. És a Mesteri vezetéknévhez jól csengene egy M betűvel kezdődő név.

Márton, Mózes, ilyesmik:)

2012. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a Benett amerikaias, aNikos görög a szép magyar vezetéknévhez. Nekem ez egy kicsit túlzott - de egyébként tetszik, hogy a nagypapi nevét kapná a baba.


Nekem a Mesteri Mikós tetszik a legjobban. :)

de persze ti döntötök- és gratula a babához!

2012. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat :)
2012. okt. 12. 08:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Larion. Gorog eredetu nev az is, es igy hivjak a kisfiamat. :-))
2012. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mesteri André Nikos

Szerintem jól hangzik:-)

2012. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!