Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhesen még mindig...

37 hetes terhesen még mindig napi 2-3x szeretkezünk párommal. Nyilván óvatosabbak vagyunk, de a tűz ugyanaz. Lehet belőle bármilyen problémája a babánknak? Ki-mikor "hagyta abba"?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kértem a párom 6 héttel szülés előtt, hogy most legyen stop, de én úgy éreztem, hogy már nem csinálhatjuk. Szerintem, ha te ezt nem érzed nincs baj, de azért mégis az orvossal kéne egyeztetni.

Ahogy ezt olvastam szülés után nehéz hat hetetek lesz, mi is kínlódtunk.

2009. aug. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet baja,ha az orvos nem tiltott el a szextől. :)

ha már kész a baba a megszületésre,akkor segít beindítani a szülést!

2009. aug. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a dokim az elso terhessegemnel, hogy legyek szives repedt burokkal ne szeretkezzek, de addig lehet nyugodtan. :-) Azt is mondta, hogy a babat a mehszaj nem a fertozesektol vedi, mert meg ha teljesen zart is, akkor is feljuthat a baci ugyanugy, ahogy zart mehszajon is kijut a folyas peldaul, hanem a babat az ep magzatburok vedi elsosorban a baciktol, egyebektol.

Ugyhogy ennek megfeleloen mi a szules napjaig szeretkeztunk. Az utolso napokban meg jobban kivantuk, foleg ha belegondoltunk, hogy szules utan hetekig semmi sem lesz...

Igy is a 40. heten szuletem egy makk egeszseges kisfiut, es az egesz terhesseget magnezium szedes nelkul vittem vegig, mert mar csak az utolso harom hetben fordult elo kemenyedes, joslofajas. Tehat nalunk bajt nem okozott a szeretkezes.

2009. aug. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amíg a doki azt nem mondja hogy Stop addig nyugodtan.Mi apával a szülés napján is összebújtunk.Konkrétan az indította meg.:)

de én eggyáltalán nem bántam.Lehet hogy nállatok is ez lesz.

3.babáját váró kismami

2009. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem hagytuk abba. A terhesség végéig csináltuk.

Most még húzzatok bele, mert aztán a szülés után nem olyan jó :(

2009. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megadod a párod telefonszámát?:D

Az enyém egész terhesség alatt hanyagol.. Ha görcsölsz, nem kéne, nekem ezt tanácsolta a nőgyógy.

2009. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszömöm a hozzászólásokat. (A párom számát nem adom meg, pedig itt ül mellettem és szeretné.) A fertőzésekkel vigyázunk. A dokink megnyugtatott és csak annyit kért viccesen, hogy a szülőszobán ne csináljuk. :)
2009. aug. 12. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!