Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor szeretkezünk a párommal...

Amikor szeretkezünk a párommal a babó annyira kinyoma magát a hasamból, hogy szinte rémísztő. Amint kicsit felizgulok, az orgazmusról nem is beszélve. Akkor ez azt jelenti, hogy a babát zavarja? Vagy rossz neki? Lehet, hogy a méhösszehúzódástól van?

Figyelt kérdés
26 hetes kismami vagyok!
2008. nov. 18. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából válaszolni nem tudok, de a második babánál nálam is hasonló volt, de nem elég, hogy kitolta magát a pici, még be is görcsöltem mindig, mire végre jó kezdett volna lenni. úgyhogy a 9ből 6 hónap sexmentes volt nálunk, illetve egyoldalúsítottuk. Sajna.

Még magamnak se tudtam örömet szerezni, mert akkor is hasonló reakció volt.

2008. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mikor ezt éreztem, utána a doki megállapította, nyitva a külső és középső méhszáj. Ez volt 20 hetesen. Most holnap leszek 34 hetes, azóta no szex sajna. Amint nekiállnánk, ezt érzem, és félek, tovább nyílok. Úgyhogy sajna ez az izgalom miatt van, és az orgazmus miatt nyílhat a méhszáj. Kitartást!!!
2008. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát szomorú...de a babáért mindent!!! No sex!!! Köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 20. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!