Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak akkor lehet lányom, ha...

Csak akkor lehet lányom, ha peteérés előtt két nappal szeretkezünk? Ha peteérés után, akkor tuti fiú?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem, ez teljesen hülyeség. A gyerek neme nem függ a szeretkezés idejétöl, legfeljebb a valószinüsége lehet néha kicst nagyobb vagy kisebb. Ha a spermiumoknak "várni" kell a pereérésre, azt a x-es-ek birják statisztikailag jobban. Az viszont ugyanannyit mind, mint az, hogy ha leejtesz egy pénzdarabot, az 50%-ban az egyik vagy a másik oldalára fog esni. Próbáld ki, és rájössz, hogy vannak olyan esetek, hogy nagyon sokszor ugyanarra az oldalra esik, nem pedig egyszer igy, egyszer ugy.
2009. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Egyeszer regebben en feltettem a terhesseg kategoriaba egy olyan kerdest, hogy aki biztosra tudja, hogy a pe napjan vagy utanna szeretkezett milyen nemu babat var. Es bizony irta par kismama, hogy a pe utan voltak egyutt, elotte egyaltalan nem es megis kislanyt varnak. :)
2009. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%

A gyerek neme nem a fogantatástól függ.

Minden embrió nőként kezdi az életet.

Hormonok hatására később lesznek a petefészekből herék a csiklóból meg pénisz. Az anya szervezetétől függ.

Vagyis aki azt hiszi, hogy tudja ezt a folyamatot befolyásolni az nagyon téved!

Semmi köze az időponthoz.

2009. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A férfi spermáin múlik nem az időponton. Bár mondanak olyat hogy a "lányok" lassabbak a "fiú" spermák gyorsabbak... hát mi a peteérés napján voltunk együtt és lányunk lesz (pé előtt nem voltunk együtt!). Így én ezt cáfolom!
2009. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezt még nem hallottam,hogy minden magzat lányként kezd fejlődni,és csak később a hormonok hatására változik,ha akar.Ez új,de utána nézek.Amúgy,mi p.é. előtt is folyamatosan együtt voltunk az elsőnél,és mégis fiunk lett.Most a másodiknál is előtte,akkor és utána is,és még nem tudjuk,hogy milyen nemű,de most nem érzem egyértelműen,mint az elsőnél.Férjem szerint lány lesz,mert most tejesen máshogy indult az egész.Most rosszul vagyok,ingerlékeny,és fáradt.Az elsővel meg semmi rosszat nem éreztem,csak hogy bennem van.
2009. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Peteérés előtt 3 nappal "készült" a baba és fiú.
2009. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 26. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!