Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha terhesség alatt...

Normális, ha terhesség alatt erősebb a testszagom a szokásosnál?

Figyelt kérdés
Minden nap fürdök(2x is),adok a higiéniára,adok magamra,használok mindent,amit kell(sőt....),és néha mégis büdös érzésem van magammal kapcsolatban. :( Mit lehet még tenni????????????
2008. máj. 19. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szia

én pont tegnap óta tapasztalom, hogy folyamatosan izzad a hónaaljam.betettem egy stiftet a táskámba, azt kenegetem.mást nem hiszem, hogy nagyon tehetnék:(

2008. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Terhesség alatt ugye jobban érezzük a szagokat, illatokat is, hát még a büdöset. Amikor a fiamat vártam, akkor nyáron volt nagy hasam és én is nagyon büdi voltam, haát fürödtem napjában többször. És akkor még nem is beszéltem a lábamról! Katasztrófa volt, már mindenféle láb sprét kipróbáltam, de ciki, de semmi nem használt!

Alegjobbakat!

2008. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne fürödj állandóan,mert nem jó.Annál jobban termeli a szervezeted a kellemetlen szagokat,és tönkreteszed a bőröd természetes ellenállóképességét.Én büdösnek ugyan nem érzem magam,de minden terhességemnél izzadékonyabb voltam,ami teljesen normális.Törölgesd meg néha a hónaljad,vagy máshol ahol izzadsz nedves törlőkendővel.Én a nívea popsitörlőt tudom ajánlani,a gyerekeknek is ezt használom és magamnak is.Plusz használok naponta többször hónaljdeót.De az állandó mosakodás komolyan nem tesz jót,elég naponta egyszer,ha nagyon meleg van,jó a zuhany,de semmilyen irritáló tusfürdő,vagy antibakteriális baciölő,mert a szükséges is kipusztul tőle,ezek feleslegesek,és rosszabb tőlük.

És ilyenkor érzékenyebb az orrunk is,lehet hogy csak te érzed magad büdösnek,más egyáltalán nem.


Minden jót,üdv

2008. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan megmosakodhatsz 1 nap 1-2-szer a zuhin kívül is, de nem többször, mert begombásodhat a bőröd. Popsitörlő helyett van illatosított, nedves frissítőkendő, Dm-ben, Rossmannban tudsz venni és ezzel naponta többször is áttörölheted a hónaljad. Nekem izzadásgátlók közül most a Dove New Age spray-e vált be( az új, bordó termékcsaládból), pedig én is már mindent kipróbáltam, de ez nem hagy olyan réteget a bőrön, mint a golyós vagy stift változat. Vagy van a Naturlandnak egy kimondottam izzadás elleni ecsetelője, amivel 1 nap 1-szer kell áttörölni az izzadós felületet és nagyon jó még lábra is. Herbáriában szerintem tudsz venni.

Én még azt szoktam csinálni, hogy mikor érzem, hogy elkezdek izzadni, akkor sima vízzel megmosakszom, ami felfrissít és jó is. Tusi már csak akkor kell, ha tényleg büdi vagy.

2008. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt most ne úgy értsétek,hogy rendesen büdös vagyok,csak olyan kellemetlen ez az egész.. Én érzem csak,a környezetem nem!
2008. máj. 19. 14:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a szervezeted jobban méregtelenít. Probálj meg változtatni az étkezéseden. Ez csak egy tipp.
2008. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is vagy büdös... csak te érzed úgy nem?
2008. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a terhes nőknek sokkal érzékenyebb az orra
2008. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
SZIA,ÉN SZINTÉN IGY VAGYOK EZZEL,RENDESEN BÜDINEK ÉRZEM MAGAM,DE MÉG JO HOGY MÁSOK NEM. ÁLLANDOAN A HONOMALJÁT SZAGOLGATOM ITTHON IS MINT EGY HÜLYE,DE NEM TUDOK TENNI ETTÖL TÖBBET ÉN SEM ELLENE,PEDIG TÉNYLEG MINDENT MEGTESZEK A HIGIÉNIÁÉRT AMIT CSAK LEHET. 38 HETES KISMAMA.
2008. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem hordjatok magatoknál nedves törlőkendőt és stiftet. én ezt szoktam ésminden lehetséges helyen, pl wc, lépcsőház, használom is , ha úton vagyok itthon meg amikor jól esne. De csak az orrunkkallehet baj.Én máson is érzek olyat amit eddig nem. Pl az egyik szomszédom is nagyon büdi, pedig eddig nem éreztem,..Mássem érzi rajta,
2008. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!