Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig érdemes terhesvitamint...

Meddig érdemes terhesvitamint szedni?

Figyelt kérdés
Mindig hányingerem van tőle ami egy fél óra múlva el is szokott múlni. (gravida)
2008. máj. 19. 13:37
 1/10 A kérdező kommentje:
7 hetes terhes vagyok
2008. máj. 19. 13:37
 2/10 anonim ***** válasza:
Általában a 24. hét körülig szokták ajánlani.
2008. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is rosszul voltam a gravidától, de kitapasztaltam, hogy este, mikor belezuhanok az ágyba, akkor előbb alszom el, mint az elkezdene feléledni bennem, és így jó :-)

Meg ha degeszre eszem magam ebédkor, utána is jó!

Próbáld meg te is!

Én 12. hétig szedem, utána heti 1-et.

2008. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A 2. válaszadótól kérdezem miért szedtél 2 szemet (1 db-ot ír egy napra).
2008. máj. 19. 14:11
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó miután mégegyszer elolvastam látom heti 1 db. Bocsi.
2008. máj. 19. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem a dokim azt tanácsolta,hogy egész terhesség alatt szedjem.Szedtem is.napi 1x.
2008. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, napi 1-et szedek. :-) OK.

Van, hogy ebéd után, vagy hogy este.

Próbáld ki te is!

2008. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok napi 1-et szedek és a védőnő azt mondta, hogy a szülés után is kell, hogy szedjem mert hasznos ásványi anyagok és vitaminok vannak benne ami a szoptatáshoz nélkülözhetetlen.
2008. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mavoltam a dokinál azt mondta kétnaponta elég egy, vagy napi fél most 10 hetes vagyok eddig egyet szedtem. azt mondta hogy jók ezek a vitaminok, de nem kell egy mert túl nagy lesz a baba. De gondolom ezt orvosválogatja én megbízom benne .
2008. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az elejétől fogva 2-3 naponta szedem csak.Kaja után rögtön,különben hányingerem volt tőle nekem is.A doki is egyetértett a 2-3 naponta történő szedéssel,azt mondta fölösleges túlzásba vinni.Ha a vérkép nem stimmel,akkor úgyis adnak valamit rá.35 hetesen tökéletes így is szerencsére.Akkor meg minek bombázzam a szervezetünket minden mesterséges dologgal.Nem vagyok vitamin meg gyógyszer hívő,de a baba miatt biztos amio biztos alapon néha szedem.
2008. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!