Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesek is viselhetnek...

A terhesek is viselhetnek műkörmöt? Nem ártalmas a babára?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Viselni viselhet,de a legtöbb kórházban még a körömlakkot is lemosatják,és a műkörömragasztóban van cianid-(értsd jól,cián!)éppen ezért én nem javasolnám,de törvény nem tíltja.
2012. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy viselhetnek. Nekem is végig volt, semmi baja a babának.
2012. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lári-fári,első válaszoló,minek kell már megint paráztatni mindenkit?Az épített zselé,vagy porcelán körömben nincsen cianid!A ragasztottban is-a ragasztóban-nagyon minimális.Én 1 hete szültem a 3. babámat,és volt/van műkörmöm(ez előzőleg is így volt,már legalább 15 éve van).És a lakkozással se volt semmi bajuk(ezelőtt sem).Sőt!A szülésznőmnek is van műkörme!
2012. okt. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első! Nézz utána, nem mondom ki, hogy miket beszélsz...


Kérdező: Igen, nyugodtan. A legkevésbé sem. :) És a babád gondozásában sem fog akadályozni, ha rövidre és ívesre van vágva.

2012. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
nem latszana, ha kekulne a kormod, azert mosatjak le.
2012. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van műkörmöm (egész pontosan a saját körmöm be van vonva zselével). Császár lett a szülésem vége, és biza rajtam volt a körmöm a műtét közben is. Tény, hogy éppen egy nagyon lájtos, világos színnel volt megcsinálva a zselé (nem festve van, hanem a zselébe van keverve csillámpor).
2012. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ohh! Ez egy meg könnyebbülés.A terhességem elején a védőnőm azt mondta nem tesz jót a kicsinek ( mindenbe bele köt ). Rá is csodálkoztam,mert ilyet nem tanultam. De már most már meg őrülök, hogy nincsen,ezért gondoltam meg kérdezem.
2012. okt. 9. 10:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a saját köröm sokkal vékonyabb, még azzal könnyebb megsérteni is a babát, mint egy műkörömmel (persze nem arra az irgalmatlan hegyesre gondolok, ami most divat). Nekem szögletesre van megcsinálva, és ezzel még egy jót vakarózni sem tudok, mivel vastag. A babát soha nem karmoltam meg. Tény, hogy a popsikrémet nem egyszerű kivenni a tégelyből, de én azt nem ujjbeggyel csinálom, hanem a körmöm lapjával, így nem megy a köröm alá.
2012. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az ,,irgalmatlan hegyes" körmökkel nincs problémám,mivel csak azt viseltem, így meg tanultam azt, hogy hogyan kell használjam!

De ha megszületik a kis hercegnőm,akkor egyértelmű hogy szolidabbat csinálok, mivel nem szeretném hogy véletlenségből is valami baj történjen!

2012. okt. 10. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!