Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 20 hét körüli...

Hogy vagytok 20 hét körüli kismamik? Mozog a babu hányszor kiderült e már a neme mikorra vagytok kiirva?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 10:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17 hetes, márciusra, már érzem, második baba, nemét titkolja erősen.
2012. okt. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17 hét. Szintén március. Második baba szintén, és még nem vagyok biztos a mozgásában. Viszont a derekam leszakad, és a fejem bármilyen időjárási nyavalyára 100%-osan reagál, és cukros lettem megint (terhességi). Amúgy minden rendben. Az első gyermekem lány, az orvos nem látott fütyire utaló jelet, de még nem mondta biztosra, hogy lány. :)
2012. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mikorra vagy kiírva?

Neked mennyit mozog?

Tudjátok már Kit vártok?

Hanyadik babó lesz?


Február 8-ra vagyok kiírva,de nem húzzuk ki addig... :-(

15. héttől érzem mozogni. Elég keveset mozog-bár tegnap pótolt :-)

Csak valószínűsítjük a nemét,remélhetőleg jövőhéten lesz a doki,és megnézi/megmondja.


Üdv: 3 lányos,22hkm

2012. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

február 23 ra vagyok kiirva naponta max 3 szor érzem elég lusti baba ugy mint az elsö babám volt

nem nem derült ki sajnos talan a jövö héten vagy 4 hét mulva BP ten

2012. okt. 5. 11:14
 5/17 A kérdező kommentje:
kedves utolso hozzászolo miért nem huzzátok ki addig? mi a baj,
2012. okt. 5. 11:15
 6/17 anonim ***** válasza:
17 hetes, mocorog reggel este inkább, de van hogy érzem napközben is (hátsó fali a lepény). Már 100 százalék hogy kiscsaj, mert a korom miatt CVS-t kellett csináltatni, abból derül ki.
2012. okt. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

szia!

19 héten vagyok. érzem mozogni a Picit, de még nem sűrűn, majd pótolja mikor már nagyobb lesz :)

4D-n voltunk, azzal kezdte, hogy jól beterpesztett, hogy megmutassa mi van a lába között: punija van :) egyértelműen látszott :) nevet még nem találtunk neki, de még van időnk erre.

február végére március elejére vagyok kiírva. a dokim azt mondta március 1.2, a szonográfus pedig február 27-28-at mondott. majd meglátjuk mikor akar kibújni :)

kerekedik már a pocakod?

2012. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 21 hetes, február 15 a kiírt szülési dátum. Mozgást már a 14. hét óta érzem (második baba) és egyre többször már menet közben is. Kislányt várunk a 2,5 éves báttyuska mellé:)))
2012. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

18.hétbe léptem.

Kb. 3hete érzem határozottan a babám mocorgásait.Tegnap a csuklást is éreztem:) Általában evés,ivás után aktív.

Március 9.körül vagyok kiírva.

A nemét még nem tudjuk,tippre a doki fiút mondott.

2012. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia!Február 22-re vagyok kiírva!Már sokat mocorog szinte 2-3 óránként bejelentkezik!Kislányt várunk a két és fél éves nővérkéje mellé!Aki az elejétől kezdve mondta hogy lány lesz! :) Már elmúltak a rosszul létek és szép "nagy pocakom van"!Első babámnál ilyenkor még nem nagyon látszott!Mindenkinek boldog babavárást!
2012. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!