Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusznak jelenleg mi az...

Abortusznak jelenleg mi az elintézési módja, és költsége?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Remélem jól meggondoltad!

Vagy hamarabb is megtehetted volna (pl: VÉDEKEZÉS!!!!!)


Itt meg tudod nézni:


[link]

2008. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Orvos, védőnő és ök elmondanak pontosan mindent. Remélem keményen kell legalább fizetned érte, a lelkeddel is, egészséged remélem tökéletesen megmarad!
2008. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Az abortuszt kábítással végzik nagyon fájdalmas és 30000ft ba kerül ezt azért tudom mert nekem sajnos volt egy vetélésem csak a baba nem ment el és el kellett venni és voltak az osztályon olyan hölgyek akik elvetetni jöttek.Borzalmas érzés ha az ember akarja mind testileg mind lelkileg nekem 2x is csinálták a beavatkozást mert egyszer bent maradt valami.Remélem jól meggondoltad hiszen a kockázat,hogy többet nem lehet ott van mert ez egy vakmütét a doki nem látja hol kaparászik és bármit megsérthet.Nagyon nagyon gondold meg.NEM LEÁNYÁLOM:üdv egy most már 25 hetes kismami.:D
2008. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

SZia

Először is elmész a nőgyógyászhoz, ő ad neked egy igazolást, hogy élő terhesség. Majd a családvédelmisekhez kell menni (háziorvostól, vagy védőnőtöl tudsz érdeklődni, hogy ez hol van), ott kitöltik a terhesség megszakítási jegyzőkönyvet, törvényileg 3 nap gondolkodási időt kapsz. Majd megint vissza mész, 28540 ft-ot csekket befizeted, majd a jegyzőkönnyvel mehetsz a dokival megbeszélt időpontban.

:( Tényleg nem lesz leányálom, kitartást Neked!

2008. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösz a hozzászólást mindenkinek.

Minkét gyerekemet fekve hordtam ki,veszélyeztetten.1881 és 1987-ben. Unokám is nagylány 4 éves, én meg elmultam 50 éves.

Szóval láttam és tapasztaltam nőgyogyászati bentlétem idején ezt-azt. Viszont megtanultam,hogy nem itélkezhetem,mert ki tudja rám még mi vár.

Mégegyszer köszi mindenki hozzászólását.

2008. máj. 20. 08:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!