Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vetélésnek is lehet olyan...

A vetélésnek is lehet olyan következménye, mint az abortusznak?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal riogat abortuszra készülő nőket, hogy lehet soha többé nem lehet babájuk. Tudom, hogy ebben van igazság, de pl az orvosom nekem azt mondta ő 15 éve nem hallott ilyenről.

Felmerült bennem, hogy vetélés esetén gyakran ki kell tisztítani ugye a nőt( kaparni vagy hogyan), akkor az kb olyan beavatkozás, mint az abortusz.Ennek is lehet akkor olyan veszélye nem?


2009. júl. 27. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

NEM!!!

Már nem az a technika van mint régen!Nem kell félni ettől!

Nekem missed ab.-om volt sajnos,de eszembe sem jutott,hogy emiatt ne lehessen többet.

Ez olyan szükséges rossz,még mindig jobb ha kitisztítanak mint, hogy méhgyulladást kapjon az ember!

2009. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
DE akkor,ha nem olyan a technika,mint régen, akkor az abortusznak sincs már akkora veszélye,mint régen igaz?
2009. júl. 27. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem azt jelenti hogy évente kétszer nyugodtan lehet abortuszt végezni.
2009. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fejlődik a világ,épp úgy mint az orvostudomány!

Persze,hogy riogatnak,kevés volt a szülés mindig is Magyarországon a statisztikák szerint!

Ja,és mint mindennek,ennek is lehetnek veszélyei,épp úgy mint a foghúzásnak,vagy a mandulaműtétnek stb.

2009. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Hát nekem 2* volt missedem, és ugye 2* tágítottak, a második után 1 évre sikerült csak teherbe esnem, pedig előtte két hónap alatt.Meg is rémültem hogy meddővé váltam.Viszont nagyon hamar kinyílt a méhszájam, most is csak feküdhetek, és ez lehet akár a tágítástól is, mert hogy az gyengítheti a szöveteket.

35 hetes

2009. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezen már én is gondolkoztam, de azt hiszem (ez csak az én személyes véleményem), hogy a társadalom és a környezet hajlamos eltúlozni a dolgokat: ha elvetélsz és kikaparnak, akkor ne aggódj, mert a műtét után sokkal könnyebben esel teherbe, de ha abortuszra mész és úgy kaparnak ki, akkor lehet, hogy soha többet nem lehet gyereked! Ez nonszensz
2009. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, örülök, hogy nemcsak bennem merült fel akkor ez a kérdés:)
2009. júl. 28. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

én egy olyan elméletet is hallottam, hogy a szervezetnek sem mindegy, hogy...

a miss ab-nál a műtéttel segítenek a testnek kilökni azt, ami sajnos ott elhalt...

aborusznál viszont egy élni akaró valakit szakítanak ki onnan...

Nem tudom, de van benne valami...

2010. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!