Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált tesz eredménye...

Kombinált tesz eredménye szerint minden rendben. Az AFP 0,49, a Sote-ra küldtek genetikára. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Előbb lett a 15. hét végén levéve a vér mert elutaztunk.
2012. okt. 2. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
az AFP elavult vizsgálat, nyugaton már nem csinálják, ezzel szemben a kombinált egy nagy pontosságú vizsgálat, én biztos annak hinnék. Emellett Te is írod, hogy nem a megfeleő időben vették le a vért az AFP-hez, ott pedig napok is számítanak ,tehát idegeskedésre semmi okod.
2012. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én ugyanezt mondom, az unokahugom nevében írtam ki a kérdést, kb. egy idős terhesek vagyunk. Próbálom nyugtatni én is. 16 hkm
2012. okt. 2. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az AFP eredménye alapján döntenének az anyukák,nagyon nagyon sok EGÉSZSÉGES baba nem születne meg...én pár nappal ezelőtt szültem a 3. babámat,és még a terhességem alatt arról beszélgettünk a szülésznővel(aki a terhesgondozást végezte),hogy az Ő praxisa alatt(negyven akárhány éves,úgyhogy látott már egy s mást) még nem született olyan beteg baba,akinél csak az AFP volt rossz.

Sőt!Az AFP az esetek döntő többségében tökéletes volt.Szóval semmi ok az aggodalomra.A kombinált teszt eredménye "egy picit" hitelesebb.

2012. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!