Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Majdnem 9 hetes terhes vagyok,...

Majdnem 9 hetes terhes vagyok, minden rendben a babával, egy hete voltam orvosnál. Többi lenn. Volt ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
De mostanában egyre jobban múlnak el a tüneteim, eddig sem hánytam, meg nagyon erős rosszullétem nem volt, de most mintha sokkal jobb kezdene lenni. Volt ilyen valakinek?

2012. szept. 22. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmit nem jelent, inkább örülj neki! Ugyan egyszer azt hallottam, h kutatók azt hozták ki, h akiknél erősebb a rosszullét ott nagyobb az esély, ha baba életképes....de ezt máris megcáfolom, mert az egyik barátnőm némi szédülésen kívül semmilyen nyomasztó tünettel nem "rendelkezett" már a terhesség elejétől; és 40+5 naposan egy teljesen egészséges babát szült.....és nem csak ő az egyedüli példa szerintem :)

2012. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva van. 10 hetes korig nem is voltak tüneteim de utána már többször is hánytam. A terhesvitamin már meg se bírom enni mert rögtön kihányom.
2012. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az egész terhességem alatt semmi tünetem nem volt a mellfájáson kivűl.

38+4hkm

2012. szept. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is élő példa vagyok..nekem is azt mondták ha valaki minnél jobban hány annál egészségesebb a baba...na én ezt megcáfolom az ég világon semmi bajom nem volt könnyű egészséges terhességem volt könnyű szüléssel és egészséges kislányunk született!!!

Ne aggodj!Gratulálok a babához!

2012. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 9 hetes terhes vagyok,én is múlt héten voltam orvosnál és én is egyre jobban érzem magam.Az első terhességemnél is az volt,hogy kb 5-6 hetesen kezdtem rosszul lenni(nem hánytam,most se),csak egész nap,főleg délután émelyegtem,fogmosásnál öklendeztem és 10 hetesen már tök jól voltam.Egyre ritkábban volt hányingerem.Most is ez van.Inkább rettentően felfúvódok estére.Olyankor akkora a hasam mint egy 4 hónapos terhesnek.Reggel meg visszamegy.De a hasam alja feszül és a mellem napról-napra egyre nagyobb és érzékenyebb uh biztos minden ok.Persze én is agyalok minden nap,hogy vajon rendben van e a baba.Uh normális,hogy felmerül benned is ez a kérdés.Teljesen nyugodt csak akkor leszel,ha ,megszületik.Boldog babavárást.
2012. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!