Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen jelei vannak 38 hétben?

Milyen jelei vannak 38 hétben?

Figyelt kérdés
két idöpontom van szülésre kiirva és nem tudom hogy 34 hetes vagyok vagy 38 mostanában nagyon sokat eszek amit eddig nem az orvos nem mond semmit mert pici a baba és arra fogja hogy nem vagyok elszámolva
2008. máj. 18. 05:32
 1/3 anonim ***** válasza:

H-h két időpont?Mert nálunk is volt egy hetes eltérés,és azt mondtuk jegeljük a naptár szerinti 36 hétig,és akkor majd kiderül,de azért nálad egy hónapról van szó!Ennek világosan látszania kellene a vizsgálati leleteiden,hogy éppen melyik számítás köré csoportosulnak az UH értékei.

AMúgy nekem a 38 héten már voltak jóslófájásaim,néha 1-1 hasgörcs,illetve fájt a medencém.De ez nem mérvedó,mert más velem egy terhességi gorban járó kismamák,sokkal korábban érezték a méhkeményedéseket,vagy a medencefájdalmat.34 hetesen a napi 1-2 enyhe keményedésen kívül,ami a várandósság teljesen természetes velejárója nem volt más bajom.

Ha nagyon bajban vagy,rakd össze a kh-i csomagod,elvan az a szoba sarkában,aztán úgyis a gyermek dönt,hogy mikor fog kibújni.

2008. máj. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor voltál AFP-n? Jó lett az eredmény? Mert ahhoz elég jól viszonyíthatsz. Ugyanis az AFP eredmény akkor mutat jót, ha időben van levéve, ez pedig a 16. hét. Szerintem az lesz a megfelelő számítási módszer. Ugyanígy mérföldkő a 12. heti uh is, azt is veheted alapul. De mondjuk én nem nagyon bíznék egy olyan dokiban, aki egy hónap eltérést mond a szülést illetően. Nem nagyon érthet hozzá, ha így csinál.

Az utsó mensid mikor volt? Hány naposak általában a ciklusaid, rendszeres-e? Mert az is ad egy támpontot. Mivel nekem ezzel gondjaim voltak, így nekem is két időpontom van, de csak egy hét eltérés a kettő között.

2008. máj. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát fura, amit írsz, mert 4 hét az rengeteg időeltérés...

Először is számítsd az utolsó mensitől. Ha nem is volt rendszeres a ciklusod, az kb 1-másfél hét eltrést adhat, de nem 4-et!

Másodszor, mivel nekem sem volt rendszeres ciklusom, végig uh szerint számolták a terhességet, igaz nekem mindig napra pontos volt. Ilyenkor meg mindig az utolsó uh szerint módosítják a szülés várható időpontját.

De baromira nem mindegy, hogy 34 hetes vagy, és még 2 hétig koraszülött lenne, ha megszületne, viszont 38 hetesen már minden rendben van.

Csináltass egy rendse uhot egy normális dokival, és mondják meg mekkora a baba.

2008. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!