Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem gondoljátok, hogy...

Ti nem gondoljátok, hogy ennek az oldalnak köszönhetően milyen sokat tanultatok?

Figyelt kérdés

mióta a gyakorit bújom, nagyon sokat megtudtam a gyerekvállalásról, nevelésről, terhességről, és minden kategóriáról ami ehhez tartozik.

jól esik adni tanácsot, és kapni is,és ugye új kapcsolatokat is teremt az ember,és megoszthatjuk egymás gondolatait..

legalább 3 kismamával levelezek itt, és ennek is örülök hogy barátokra tesz szert az ember.


nektek mi a véleményetek erről?


2 éves kislány anyukája és 34 hetes kismama vagyok.



2012. szept. 28. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vannak jó tapasztalatok, de sajnos kb. 2/3-3/4 az aránya a rossznak. A jó tapasztalatok szerint a kismamák és a kisanyukák segítenek egymásnak, támogatják egymást lelkileg. A rossz tapasztalatom azonban a mások lehordása mert épp nem a saját szájíz szerint tesz valamit, ítéletmondás, pálcatörés, beszólások, mert valaki nem szuperanyuka és panaszkodni mer egy gyerekesként, vagy épp azt a személyt szólják le, aki megértően áll a ilyen kismamához, no és a pánikkeltés, és a napi szinten kórházba küldés. Voltam a napokban kórházban jópár órát egy részletesebb cukorvizsgálat miatt, és nem igazán szeretik, ha pl. mert a baba átalussza a napot vagy lustább egy front miatt, hogy valaki rendszeresen beszaladgál. És megjegyzik, hogy na megint itt van a paramama.
2012. szept. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Én is sokat itt vagyok a gyik-en, és a párom már kivan tőle, mert "órákat" el tudok szöszmögni a gép előtt, a kérdéseket és válaszokat olvasgatva. (persze ez neki nem jó, mert nem játszhat a gépen, míg én itt ülök) És igen, pont tegnap mondtam neki, hogy milyen sokat tanultam már ebből az oldalból a gyerekekről, az ápolásukról, a nevelésükről, na meg az emberi reakciókról. De nem akarok az utolsóba belebonyolódni, mert nem az a kérdés, de lenne miről beszélni. Én személy szerint nagyon sok jó ötletet és tanácsot merítettem már a válaszokból, és ezt köszönöm mindenkinek!
2012. szept. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi a sok választ ! :)
2012. szept. 29. 10:11
 14/14 anonim ***** válasza:
Hiába vettem könyveket, mégis itt tanultam meg sok mindent! Rengeteget a terhességről, aztán meg a csecsemőkorról és a babákról is. Nem sok válasz szokott érkezni a kérdéseimre, de azok legalább hasznosak. Egyik (mondhatom most már, hogy) barátnőmet is itt ismeretem meg. Nagyon sokat találkozunk, egy idősek a gyerekeink. Bár vannak negatívumok is ezen az oldalon, én mégis pozitívként élem meg, hogy idetaláltam :)
2012. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!