Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem gondoljátok, hogy...

Ti nem gondoljátok, hogy ennek az oldalnak köszönhetően milyen sokat tanultatok?

Figyelt kérdés

mióta a gyakorit bújom, nagyon sokat megtudtam a gyerekvállalásról, nevelésről, terhességről, és minden kategóriáról ami ehhez tartozik.

jól esik adni tanácsot, és kapni is,és ugye új kapcsolatokat is teremt az ember,és megoszthatjuk egymás gondolatait..

legalább 3 kismamával levelezek itt, és ennek is örülök hogy barátokra tesz szert az ember.


nektek mi a véleményetek erről?


2 éves kislány anyukája és 34 hetes kismama vagyok.



2012. szept. 28. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
nem..inkább így terhesen néha úgy beparáztat, hogy inkább el sem olvasok pár kérdést.
2012. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
A felmerülő kérdéseken el szoktam gondolkodni, ha tanácsot adok, utána is járok a dolgoknak, mielőtt megteszem, én sokat tanultam. De sajnos az emberi butaságról és indulatokról is sokat tanultam, számtalan esetben nem értek egyet a válasszal, de mindig jön még 10 ember, aki helyesli és terjed a butaság. Nem csak a teherbeesés témakörökben, de párkapcsolati vagy egészség-betegség témakörben is. Sajnálatos, hogy csak a trágárságot szűrik a rendszerben, az elméleti félrecsúszások meg maradnak.
2012. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hát igen én most a dolgok jó oldalát említettem

én már fenn se akadok a rosszindulatú válaszokon..

2012. szept. 28. 19:05
 4/14 anonim ***** válasza:
Pár dolgot megtanultam itt, vagyis tanultam jó dolgokat is, de az a tapasztalom, h sok kérdés kamu, vagy meg se köszöni a Kérdező, ha írnak neki valamit. Olyan, mintha a levegőbe adnék tanácsokat...persze, vannak pozitív példák is, de sajnos....Én egyszer próbáltam levelezni vkivel, merhogy "egyedül van" "unatkozik", közben meg kiderült ilyen baba-mama oldalra akart eleve felregisztráltatni csak. ( vmi új volt, és ő is reklámozta)
2012. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
1.válaszoló vagyok.nagyon sok olyan ember van itt,aki direkt rá akar ijeszteni a másikra.ez az egy hátránya van.
2012. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szia!

én is rengeteget bújom az oldalt. volt már jópár kérdésem, amit természetesen a dokival is megbeszéltem, ha olyan jellegű volt.

én is levelezek pár kismamával, de vannak más témakörből is levelező partnereim.

igaz sok a negatív, megkeseredett ember, de hát hol nincs? velük nem foglalkozom egyszerűen :)

ha kérdezek, a kérdésem végén is megköszönöm az esetleges válaszokat, és pár óra múlva hozzászólásban is megteszem. ez a minimum, úgy gondolom. mert ha már valaki veszi a fáradtságot, hogy elolvassa a kérdést és válaszoljon, megérdemel egy köszönömöt :)

2012. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 KicsiSzív 2 ***** válasza:
Szia! Jó ez a kérdés:-) 4 éve terveztük el hogy kisbabát szeretnénk ami idén márciusban lombikkal sikerült is.Nagyon sokat lógtam a teherbeesés oldalon,és én nagyon sokat tanultam!!Sokszor megvigasztaltatok,megnyugtattatok és válaszoltatok ha nem tudtam valamit,amit ezáltal meg is köszönnék!:-)Hála isten már 30hete a terhesség oldalon lehetek,igaz már nem olyan sokat..néha volt hogy bepánikoltam némelyik válaszon,de többségbe nyugtató volt hogy bármilyen kérdést feltehettem! Köszönöm
2012. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
na de jó:)
2012. szept. 28. 19:51
 9/14 anonim ***** válasza:
így első próbálkozós hónapban, kicsit paráztatós egy-egy megnyilvánulás, de tény, hogy én is tájékozottabb lettem, és jó olyanokkal pár levelezést váltani, akik hasonló szituációban vannak. a környezetemben nekem sincs senki akivel ezeket megoszthatnám...csak a párom....de ő férfi...:)szerintem egyébként ez a legjobb fórum oldal ebben a témában
2012. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Disi ***** válasza:
Én is nagyon sok mindennel itt találkoztam először és sok hasznos dolgot tanultam. Van néhány téma ami mindig darázsfészeknek bizonyul, na azokat én csak a védőnőmmel beszélem meg. Mert ott csak a veszekedés megy. Sokszor csak olvasgatok és tök jó dolgokról hallok. Persze ki kell szűrni a hazontalan információkat és meg kell próbálni becsukni a füled, ha egy kétségbeesett kérdés után még valaki neked is esik... De én is nagyon szeretem, nagyon hasznos :))))
2012. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!