Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Februárban fogant szerintetek...

Februárban fogant szerintetek is? Most regisztráltam ide, remélem jó helyre írom.

Figyelt kérdés

34 hetes kismama vagyok, a szülés időpontja miatt aggódom.

Szóval január 18.-án megszakítással voltunk még együtt, január végén csináltam egy tesztet (csak úgy) az negatív lett. Február 2.-án megjött rendesen, 6.-án el is múlt, és utána már nem védekeztünk. De csak 12.-éig voltunk együtt.

Március elsején teszteltem pozitívat, akkor volt egy uH is, hüvelyi, ahol egy kis fekete pötty van, meg valami 2,4 mm. (menzesz szerint 4 hét)

Aztán 6.-án 8x 10 mm-es petezsák, embriót még nem mondtak akkor (menzesz szerint 4hét 5 nap).

És 5 hét 5 naposan volt 20 x 18 mm-es petezsák, benne 6 mm CRL-ű élő embrió. Március 13.

Kérdésem az lenne, hogy szerintetek is kizárt-e az, hogy január 18.-án "készült"?

És ha igen, akkor lehet hogy korai peteérésem volt februárban? (eddig mindig megfeleltek a méretei az utolsó menzeszhez viszonyítva, kivéve a 13. heti UH-n volt egy kicsit nagyobbacska.

Köszönöm a válaszokat előre is.


2012. szept. 27. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a kérdező félredugott és most aggódik, hogy ki lehet az apuka.....
2012. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy ez a helyzet, de ez már akkor is túlzás. Mindig az a válasz érkezett, hogy nem foganhatott 3-4 héttel hamarabb. Amit ő is belátott mindig, de úgy látszik a lelkiismerete nem hagyja nyugodni.
2012. szept. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Tévedtek, nem dugtam félre.

De mindegy is ki mit gondol. Megszállott vagyok....

Köszönöm a hasznos válaszokat.

2012. szept. 30. 17:35
 14/14 anonim ***** válasza:
Mindegy mi az ok, akkor is túllépted már a normális határokat. Hogy lehet ennyit lovagolni ezen? Már minden gondolatod e-körül forog? Csak azért mert kicsit nagyobb? Csak egy kicsit, nem 3-4 héttel!!!! Még a 13 hetes eredményeid is max 1 héttel nagyobbak, nem többel. Alapból nevetséges az egész felvetés, semmi nem indokolja, de hogy heteken keresztül csomó kérdéssel ezt szajkózod, az már nagyon gáz. És képes vagy azzal tölteni az időd, hogy majd minden nap megkérdezed, átfogalmazod, történeket találsz ki hozzájuk, átszámolgatod a januári-februári dátumokat júniusiakra. Foglald le magad valami értelmesebb dologgal, úgy sem fogsz más választ kapni rájuk.
2012. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!