Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen telen terhesnek lenni...

Milyen telen terhesnek lenni es februarban szulni? Hogy lehet az oltozkodessel boldogulni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Márciusban szültem, simán nagykabát kellett még. Nekem ez az egy bajom volt vele, semmi más, hogy a legvégén már nem akart rámjönni a nagykabátom. Másrészt meg amikor olyan havas csúszós utak voltak nagyon kellett vigyázni, ha nem muszáj nem kimozdulni. De megtehettem, mert nem dolgoztam már akkor és volt segítségem is.
2012. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az is erdekel hogy jottel ki anyagilag a ruhakkal? ha jol ertem nem vasaroltal terhesnek valo nagykabatot...ez mar sporlas, mert nagyon dragak. pulcsik jok voltak a regiek? nadragok?
2012. jún. 24. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia,én idén februárban szültem,nekem semmi bajom nem volt sőt szerintem jobb volt télen terhesnek lenni.Az egyetlen amitől féltem az a csúszos út volt,szerncsére nem volt semmi baj.Én nem vettem semilyen ruhát magamnak,jók voltak amiket terhesség előtt használtam,annyi különbséggel hogy csak a gumis derekú gatyóimat használtam.A kabátom is jó volt rám de az utolsó hónapban már nem bírtam becipzározni de ez sem volt gond mert már alig mentem valahova és ha még is akkor kocsival.Most megint februárra vagyok kíirva :-)
2012. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én jövő februárban fogok szülni,de vannak már nagyobbak,a legnagyobbat március végén szültem,de nem volt kis pocakom a téli hónapokban sem :-)

Egyetlen kismama cuccom volt,egy nadrág,amit Mikulásra kaptam a Páromtól. Kabátot az ismerősöktől szerváltam nagyobbat,amit össze tudtam cipzárazni nagy hassal is. A terhesség előtt a nagy hóban is sportcipő volt rajtam,terhesen csizma,kicsi sarokkal,ez elegendő volt ahhoz,hogy ne fázzak fel,de kényelmesen alacsony is volt. Előkerült a mindig utált cica nadrág,aminek elég bő a dereka. Előkerült a befőttes gumi is-a nem kismama nadrágokra azt tettem,így nem estek le rólam,mivel össze gombolni képtelenség volt. Igyekeztem oda figyelni hová lépek,de egy olyan helyen ahol javarészt baccák letakarítani a járdát,az utakat,ott még az óvatos léptek is sokszor megcsúszással végződtek,szerencsére nem estem egyszer sem,de sok,nagyon sok volt a majdnem!

Én inkább a baba miatt aggódom hogy februárban fog születni... a hidegben kivinni ha menni kell,meg fával fűtünk,és egyedül leszek itthon Velük....


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv: 3 lányos

2012. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja,és igen,a pulcsik is mind jók voltak,persze utána egy -némelyiket ki kellett hajítani,mert annyira kinyúlt :-) Ugyan így voltam a nyári és őszi lányoknál a pólókkal :-)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv: 3 lányos

2012. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó volt, mert alapból a terhesség miatt folyton melegem volt, így nem fáztam, pedig az nagyon kemény tél volt. Egy kismama farmerom volt, a kínaiban meg vettem egy 1 számmal nagyobb kabit pár ezerért. A kabát alatt egy vékony felső volt csak, különben meggyulladtam volna.
2012. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 3 éve március 20-án szültem,de akkor még hó is esett, nagykabát kellett. Éppen szűken be bírtam zippzározni a kabátot..Vettem két kismama nadrágot hétköznapra, otthonra meg elég volt a melegítő nadrág,pocak alá letűrve. Semmi mást nem kellett vennem,mert minden pulcsim nyúlt akkorára,ami takarta a pocakot. Bakancsom meg szintén zippzáras volt, nem fűzős,így könnyebb volt felvenni. (Az első fiam májusi,szintén így voltam,de a végén már meleg volt és póló elég volt.)
2012. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Idén januárban szültem, hát alig jött rám valami. Vettem egy vastag, bélelt kardigánt ősszel, abba jártam mindenhova, de már decemberben nem tudtam összegombolni magamon. Inkább maradtam itthon, általában csak orvoshoz jártunk és vásárolni. Oda nem nagyon öltözködtem, kocsiba be, kocsiból ki. Nadrágokat kölcsönbe kaptam. Sajnáltam kismama ruhákért több ezret kidobni....
2012. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én januárban fogok szülni.

Szerencsére van egy szövetkabátom,ami amúgy is hatalmas,tegnap felpróbáltam és bízom benne,hogy nagy hassal is jó lesz.

Ruhákat pedig nézek olcsón a Vaterán és majd elmegyek turkálóba is. Sokat rákölteni nem akarok,de sajnos már most kezdem érezni,hogy feszülnek a régi ruháim...

2012. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!