Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hkm vagyok, fájhat ha épp...

34hkm vagyok, fájhat ha épp úgy fekszik a baba, vagy úgy mocorog?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen! A vége felé ez egyre sűrűbb lesz! :))
2012. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A méreteink alapján nagy baba lesz,így azt mondták készüljek a 38.hét körül a baba érkezésére.Lehet,hogy már nem nagyon fér el bent?30 hetesen volt 1700-1800 gramm.
2012. szept. 27. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Bizony-bizony! :)

Én a vége felé egy csomószor úgy éreztem, mintha keresztbe fordult volna bennem, majd' kirúgta a "ház" oldalát :)

nem volt olyan kellemes :)

2012. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Hát mit nem adtam volna érte, ha ez én csöppem is rászánja magát a 38. héten :)

Mert a kiírás előtti napon 4150 g és 58 cm-rel nem volt olyan jó buli :)

Úgyhogy szerintem attól hogy nagy a baba, és ha a körülmények optimálisak, jól érzi magát, akkor végig marad :)


Könnyű szülést!

2012. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az szép,jó nagy baba.Gratulálok hozzá.:)Hát én is így gondolom,ezért nem nagyon élem magam bele abba,hogy előbb jön.Ki tudja lehet,hogy ráhúzok egy hetet.Az orvosok sem istenek,hogy biztosra tudják mikor akar jönni,pláne ennyivel a szülés előtt.8.-án megyek uh-ra,nst-re,és az orvos is akkor vizsgál legközelebb.Nagyon kíváncsi vagyok mit fog mondani.:)Na meg persze a pici súlya is érdekel.Köszi szépen.
2012. szept. 27. 15:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Én a lányomat kiirt után szültem 5 nappal 3550 grammal és 53 cm-el, a fiamat a kiirt előt egy nappal 4240 grammal és 58 cm-el. :)) Volt olyan, mintha úgy éreztem volna, hogy a bordáim közé dugta a lábát. Vannak dolgaik bent, az tuti! De ezek mellett imádtam, akkor is, ha fájt. Megnyugtató érzés volt, hogy érzem. Ráadásul nekem az jósólták a dokik a fiamra, hogy tuti koraszülött lesz, 24. hétre már mondták, hogy bármikor. Azon kivül hogy jól beparáztam, nem lett előbb. Boldog babavárást, és nemsoká babázást!
2012. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gabszem ***** válasza:
4080 grammal és 57 centivel született a kislányom, kiirás utáni napon. Akkor jön mikor ő akar, és igen sajnos időnként nagyon kellemetlen tud lenni, ha nem jól helyezkedik el.
2012. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sokszor tényleg kellemetlen,de örülök neki,hogy érezhetem.:)

Biztosan furcsa üres érzés lesz a szülés utáni napokban,hogy nem érzem a pocimban.Nagyon várom már,főleg,hogy első baba.:)

2012. szept. 27. 15:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont a napokban tettem fel hasonló kérdést. Kedd óta iszonyatosan tud fájni, ha mocorog. A hólyagomat is nyomja ilyenkor, és olyan, mintha egy katétert helyeztek volna fel. :( Naponta kb. 15-16x járok pisilni. :( Ha nem mocizik, akkor nem fáj.

34+5 hkm

2012. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nekem is van,hogy a hólyagom szúr de az még elviselhető.

Viszont mikor a kis tappancsait nyomja ki (be van fordulva)a bordáim közé,vagy fel és oldalra az iszonyatos.Na persze ha úgy marad akkor folyamatosan szúr.

2012. szept. 27. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!