Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba a 26. héten haránt...

Ha a baba a 26. héten haránt fekszik, akkor még befordulhat később fejjel lefelé?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

12 héten fejvégű volt, a 18 hetes uh volt harántfekvésben volt kisfiam, a héten voltunk 4 D-én 28 hetesen, most éppen csücsül a popsiján,

mindenféle pózt kipróbál, remélem hogy ő is megfordul..

elvileg rengeteg helyük van forgolódni és van hogy az uccso pillanatban lesz fejvégű...

2012. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 33.heten meg vhogy keresztbe volt,36.heten pedig befordult es azota is ugy van. 40+5hkm
2012. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk végig haránt volt az elsö. Aznap éjjel, mikor megszületett fordult meg, ezzel a megfordulós mozdulattal elfolyt a magzatvizem, és pár óra múlva már a kezemben tartottam. :-)
2012. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hú, na akkor megnyugodtam! Köszönöm a válaszaitokat!
2012. aug. 16. 05:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Te sem tudsz aludni?
2012. aug. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőmnek végig koponyavégűen feküdt, majd a szülőágyon haránt vágta magát, császár lett belőle. Szóval akár még az utolsó percben is képes pozíciót váltani, ne izgulj! Nekem is itt 26-27 hetesen fordult medencevégűből koponyavégűbe, azóta is úgy van, de ki tudja mit alkot még 2 hét alatt...

38 hkm

2012. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Időeltolódás miatt látszik hajnali ötkor, hogy írok, itt nálunk 11 van, nem sokára ebéd... :)


Hát remélem, nálam nem lesz gond! Most úgy tűnik hogy tótágast áll, mert a köldökömnél rugdalózik, de általában két oldalt szokott.


Szép babavárát nektek, könnyű szülést!

2012. aug. 17. 05:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!