Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba faros a 24. hétben,...

Ha a baba faros a 24. hétben, akkor ugye még befordulhat normálisan? Vagy ha esetleg nem, akkor faros baba esetén tuti h császárral kell szülni?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 13. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj,ilyenkor még akármilyen lehet a fekvése.Befordulhat még akár a szüléskor is!Nekem is a 3.baba az utolsó pillanatban fordult át,amikor már nem is gondoltam volna!Jó egészséget!

2009. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szióka!nekem azt mondta a dokim,hogy ha 30.hétig nem fordul meg a baba akkor már nem is fog és akkor csak a császár marad!De addig még van idő,hogy megforduljon

23hetes kismama

2009. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tulajdonképpen nekem mindegy h hogy fexik, csak neki kényelmes legyen:) Viszont ha nem fordulna be, akkor ugye jól tudom h a faros babák csáazárral születhetnek csak?
2009. máj. 13. 22:15
 4/9 anonim ***** válasza:
ismerősöm nemrég szült és neki szülés előtt 2 héttel fordult farosra pedig előtte fejes volt, de aztán visszafordult. azt mondják, ha minden nap, 2óránként térdelve-könyökölve van a ma akkor 90%ban visszafordul. ha első a baba, akkor nem szülnek farosan, mert úgy a baba feje nyomja a köldökzsinórt és veszélyes. ha nem az első, akkor esetleg, mert vannak rá műfogások. de én nem tartom biztonságosnak és az orvosok nem szeretik bevállalni a magasabb kockázat miatt.
2009. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2.baba. Lányom végig fejvégű volt. És normál úton szültem. Jó volna most is, de azt nem fogom megengedni, h beforgassák. Ha úgy kényelmes neki, h farral van, akkor lesz szives az orvosom megcsászározni, és kész...nemde?
2009. máj. 13. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem most hétfőn sem volt a doki még biztos a baba fekvésében pedig holnap már 35 hetes vagyok. Azt mondta, 2 hét múlva ha még mindig nem biztos, csinál uh-t, hogy lássa. De ne aggódjak, még bőven megfordulhat.
2009. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A húgom normális módon szülte a faros, s nem pici (3500 g) gyerekét.
2009. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia nekem a 24. hétben még össze-vissza forgolódott és most a 31. hétre fordult lefelé:) nekem viszont azt mondta a doki, hogy még az utolsó pillanatban is sőt az utolsó órában is befordulhat.

Én is aggódtam, hogy nem fordul be, azt hallottam ( nem tudom , hogy igaz-e) hogy a hintázás segít:)) én hintáztam:) függőágyban, függőfotelben, de jó a hintaszék is. Tegnap voltam ultrahangon és ott mondta a doki, hogy megfordult.

Szerintem ne aggódj, biztosan megfordul neked is mégvan időtök.

Boldogságos babavárást.

2009. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!
2009. máj. 15. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!