Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fontos érdekelne nagyon, Ti...

Fontos érdekelne nagyon, Ti hová mentetek szegeden?

Figyelt kérdés
Meddig lehet menni kombinált tesztre ????????Én szegedi vagyok Érdekelne,hogy hol csinálnak ilyen ,????Részletesen ha lehet.Köszike de nagyon fontos.

#Ti hová
2012. szept. 26. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! a női klinikán csinálják! én nem csináltattam, úgyhogy részletesen leírni nem tudom, mi a menete. gondolom elmész egy dokihoz, mondod neki, és ő elmagyarázza, ad csekket amit befizetsz... [link] itt írnak egyébként részletesebben róla.
2012. szept. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2012. szept. 26. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Én voltam.

Először meg kell csináltatni a 12 hetes genetikai uh-ot, mert ennek az eredményét is ráírják.

Kérni kell a klinikán egy csekket, ezt be kell fizetni.

Majd el kell menni vérvételre.

Én az egyik nap magánban csináltattam a 12 hetes genetikait, másnap mentem a klinikára, befizettem a csekket, majd a dokim asszisztense levette a vért.

Majd kitöltött egy papírt, amin a 12 hetes genetikai uh eredménye volt, súlyom, utolsó mensi időpontja, meg alap adatok.

Remélem tudtam segíteni!

2 fiús

2012. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!