Ki volt, még így?

Figyelt kérdés
16 hetet töltöttem be Minden eredményem tökéletes az orvos és a védőnő szerint.Elküldtek mert 37-éves vagyok genetikushoz ott elmondtak mindent de Én nem fogadtam el a magzatvíz vételt .Azt mondtam,hogy véglegesen nem tagadom meg megvárom a többi eredményt 20-hetes uh stb .Ha minden tökéletes akkor Én szeretnék vállalni egy kombinált tesztet,hogy még is megnyugodjak .De ha mégis van valami akkor egyből vissza megyek és megcsináljuk a magzatvíz vételt.Hasonló helyzetben volt már valaki????????????????

#Fontos érdekelne
2012. szept. 25. 19:33
 1/4 ketteske ***** válasza:
100%
Én 35 vagyok, első babával, és én nem vállaltam be. Annyira nyomják a kórházak az amniót (főleg a SOTE), hogy az már átlátszó. Több orvos ismerősöm is mondta, hogy iszonyat pénzt szakítanak vele a TB-től. Hát nekem nem éri meg, hogy megkockáztassam a vetélést. Ki tudja mikor jönne össze legközelebb. Persze mérlegelni kell, hogy mi esne rosszabbúl: elveszteni egy egészséges babát, vagy megszülni egy beteget? De csak a kor miatt ne kockáztass, ha minden más rendben van, szerintem.
2012. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen
2012. szept. 25. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
37 vagyok én is, kombinált tesztet csináltattam, minden jó, magzat diagnosztikai központban voltam és ott a doki azt mondta el sem kell mennem a genetikai tanácsadóba ha nem akarok. Szerintem annyira jó UH gépük van hogy azon mindent látnak, semmi szükség másra, én tuti nem megyek, ha csak nem találnak vmit a 18. héten. 15hkm
2012. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36 évesen lettem terhes, és több orvossal konzultálva én sem csináltattam meg végül az amniot. Viszont megcsináltattam a kmbinált tesztet ill. az Istenhegyi klinikán voltam genetikai UH-on is (mind a 2x).
2012. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!