Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi teszt kimutatja...

A terhességi teszt kimutatja a terhességet hamarabb is mint a menstruáció ideje? Kb 1héttel hamarabb?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Legkorábban az aktustól számított 14 nap körül mutatja ki. De az sem mindegy, milyen a teszt.

Én mensi elmaradása után 3 nappal teszteltem gabriel tesztel nagyon halványat pozit.

2012. szept. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
52%
nekem nem működött sose 20/f
2012. szept. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor estél teherbe.. mivel ugye nem mindenkinek ugyanolyanok a ciklusai és a peteérés sem mindig ugyanakkor van. Ha nem vagy biztos akkor várd meg a köv elmaradt mensit.
2012. szept. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem tegnap 10dpo a medi lab halvány pozi lett péntekre nm várom!
2012. szept. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden a peteerestol fugg. Ha megvolt a peteeresed, akkor onnan 14-15 nap mire menstrualsz. A peteerestol 7-10 nap a beagyazodas, a beagyazodastol kezd el termelodni a hcg, amit a teszt erzekel. De ugye mivel a teszteken az van, hogy mar 3 napos terhesseget is kimutat, igy beagyazodas+3 nap. Szoval legjobb esetben 10 napot mindenkeppen varnod kell a peteerestol. Mensi elotti 4. nap mutathatja ki a legkorabban elvileg.

Nekem mensi elott 2 nappal nagyon nagyon halvany volt, elotte teljesen negativ.

27 hetes kismama

2012. szept. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt az aktus után kb 14 nap után mutatja ki a terhességet.Előbb nem is érdemes venni mert nem fogsz látni semmit csak azt, hogy negatív.
2012. szept. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van olyan teszt ami a menstruáció előtt is kimutatja kb 4napja. Én is ilyen tesztet vettem de a nevére már nem emlékszem. Patikában kértem és ott ajánlották. Igaz én kimaradás után 2héttel teszteltem erős pozitívat. Menny be a patikába és kérj egyet. Biztos tudnak adni.
2012. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tegnap a 10dpon- teszteltem egy halvány pozit medi lab tesztel ma 10esel teszteltem 11dpo-n és halvány de pozi lett!Péntekre nem várom
2012. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A halvány pozitív is pozitív,nekem először az volt aztán amiket utána vettem teszteket azon meg már erősödött a pozi jel.Tehát az is pozitív,akkor negatív ha egyértelmű negatív vonal van és nincs halvány csík.
2012. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!