Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran és hogyan kell...

Ketteske kérdése:

Milyen gyakran és hogyan kell érezni a magzatmozgásokat?

Figyelt kérdés
22+3 hetes vagyok. Mindig érzem egy kicsit, de pl. evés után van, hogy meg sem mozdul, csak utána 2-3 órával. Nem kell aggódnm, ugye?

2012. szept. 24. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell. Ennyi idősen kezdtem el napi szinten érezni, de jobbára csak este és/vagy reggel, fekve. Pár héttel később ülve, majd szintén pár héttel később már állva is. Egy hete érzem úgy, hogy rendszeresen, csak rövid alvásidők vannak közte.

29 hkm

2012. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én babám nagyon lusta volt egész végig. Sokszor bepánikoltam, mert még felkelteni sem lehetett. Éjszaka például hiába mentem szinte óránként mosdóba nagyon ritkán kelt fel. Mondtam is kinn csak fele ilyen nyugodt lesz már örülök. És tényleg nagyon nyugodt baba idekinn is. Ne aggódj nem minden gyerek izgága. :)Ha legalább 4-8 órán át nem érzed akkor kezd el picit piszkálni.

8 hetes kisfiú anyukája

2012. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
4-8 órán belül mindig érzem. Köszi a válaszokat.
2012. szept. 24. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!