Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ti milyennek élitek meg a...

A ti milyennek élitek meg a magzatmozgásokat?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 26. hétben, és amióta érzem a babámat mozogni, nagyrészt azt mondhatom, hogy többször érzem a mozgását olyan hirtelennek, gyorsnak. Nagyon ritkán van az, hogy olyan szépen lassan mozgolódik. Az utóbbit jobban szeretem mert olyan mintha belülről simogatná a hasam. A hirtelen kitöréseivel sincs semmi gond, de valljuk be, ez sokszor nem kellemes.:)
2012. aug. 24. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

És ez egyre "rosszabb" lesz :)

Az Én kisfiam már olyanokat művel h rá sem ismerek a hasamra :) már tudom melyik oldalon van, és éppen milyen testrészét tudom majnem megfogni. Sokszor kellemetlen már, főleg amikor kifeszíti magát, de imádom :)



34hkm

2012. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát igen :) ez már csak "rosszabb lesz". Sokszor nem tudok visszaaludni,elaludni,mert úgy mocorog,hogy képtelenség. Néha csak siklik belül,fentről le,fészkelődik,máskor meg teljesen kifeszíti magát,vagy a pisigömbömre sóz egy nagyot. van,hogy soroz a lábaival,kidugja a fenekét,vagy ilyesmi.. 28 hetesen ezekhez képest semmi volt :) viszont nekem annyira nem látványos a mozgása,mert mellsőfali lepényem van,de ahogy itt már írták,sokszor nekem is félrecsúszik a hasam :) jaj,nagyon szeretem,na! Boldog babavárást Neked!!:)

36 hkm

2012. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem még picike, imádom hogy mocorog :) persze azért érzem hogy erősödik a pici lába, mert egyre nagyobbakat tud belém rugni, kis focista :D ennél tényleg csak rosszabb lesz


20 hkm

2012. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 porcukormókus ***** válasza:

Én is nagyom szeretem, amikor fészkelődik, szerintem tök jó érzés! Sőt, azt bírom a legjobban, amikor teljesen fel van pörögve, engem nagyon szórakoztat.. :)

35hkm

2012. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem most kezdett megélénkülni. Nem rég valósággal "kiült" a köldököm mellé, vagy legalább is szerintem az a popsija volt, mert nem sokkal alatta meg kalimpált valamijével, gondolom a lábával. Ugyanilyen hatalmas érzés volt, amikor először dugta oda a fejét a másik oldalon a köldökömhöz, ezt meg onnan tudom, hogy a feje volt, hogy csuklott hozzá, és az a kis gombóc ritmikusan rángott. Nagyon cuki volt!

Amúgy tényleg néha fájdalmas, ahogy mocorog, illetve "félek", hogy becsurgatok, olyanokat rúg a húgyhólyagomba, máskor meg a gyomromat rúgja, és az baromi kellemetlen. De nem bánom, nagyon nagy élmény nekem is és Apának is. :D


Szép babavárást nektek!

27 h km

2012. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!