Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyennek találjátok ezeket...

Milyennek találjátok ezeket az eredményeket?

Figyelt kérdés

BPD 77MM

HC.273 MM

AC 247MM

FL.53 MM

BECSÜLT SÚLY 1488 gr

HUM 48 MM

Lepény mellső falon

Vélemény a dokinő szerint,29 hetes 4 napos biometria

Az FL és HUM hossza a 28,hétnek felel meg!Ez mit jelent??

Rosszat mert én meg ugy gondolom hogy a kelleténél nagyobb is picikém!!

Ja és kiscsaj

üdv Niki


2012. máj. 21. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mindent adat az átlaghoz van viszonyítva, a bébik csak az elején fejlődnek egyformán, utána már különbözik minden. Nekem a múltkor mondjuk 6 értékből 3 szerint egy héttel nagyobb volt, másik 3 alapján pedig 4-5 nappal. Mégsem jutott eszembe ezen görcsölni. Örülj, ha nagy, annál szívósabb baba lesz!
2012. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pontosan ennek örülök nem görcsölök kedves válaszoló!!

Csak az egyik barátnőm azt mondta hogy hát akkor kissebb mint kéne lennie ha 28,hétnek felel meg, és azóta ez jár a fejemben!!

Mert egyébként az ultrahangos dokinő meg soha nem mond jót csak rosszat most pl hát a sulya kicsit kicsi,ezt fél füllel hallottam ,nem nekem mondta az aszisztensének!!

De sokan mondják hogy mindig csak rosszakat mondanak!!!

2012. máj. 21. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:

1.Pontosan hány hetes és napos vagy a naptár szerint? 2.Első válaszolónak igaza van, meg sajnos az uh is nagy hibaszórással dolgozik. Ezért tippelik mellé olyan sokszor a születési súlyt is. Nálam egy héten két uh is tudott teljesen eltérő méreteket mutatni.

3.Kicsit kevesebb felkiáltójel és sértődés talán több választ csalogatna...

2012. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Kommentet nem írok mert nem szeretném felidegesíteni magam!!

Nem tudom miért nem lehet ezen a töö.....m oldalon normálisan kötöszködés nélkül válaszolni amit a kérdező kérdez!!!!

Egyszerüen nem hiszem el!!

Ja és had irjak már annyi felkiáltójelet amennyit akarok oké?

tehát teémát lezártam és a további normális válaszokat várom !

Nagyon köszike mindenkinek

2012. máj. 21. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!