Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én már 19. ik hetet is betöltö...

KicsiiAníí kérdése:

Én már 19. ik hetet is betöltöttem már 4 napja. A védőnő szerint már biztos h kellene éreznem a magzatmozgásokat. én pedig semmit nem érzek. Baj lehet? Miért nem érzem?

Figyelt kérdés

2012. szept. 17. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes is elmúltam mire éreztem az első határozott rugást. volt elötte is olyan mintha érzésem, de nem voltam benne biztos, hogy nem bélmozgás volt. ha elől tapad a lepényed, és pl első baba, akkor indokolt is hogy később érzed, de ilyeneket a védőnőnek is tudnia kéne. a végén már unni fogod annyit rúg majd! boldog babavárást neked!!
2012. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Nem törvényszerű h ilyenkor már mozognia kell. Az ismerősömnek még a 3. baba is 21 hetesen mozdult meg.Én az elsőt várom, nekem 17 hetesen mozdult meg, de a 20. hetet betöltöttem amikor már gyakrabban éreztem.Nyugi!A védőnénik szeretnek ijesztgetni.
2012. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, még bőven időben vagy?

Tudod, hogy hol tapad a méhlepényed? mert ha elől akkor "szigetel" és késöbb érzed meg a mozgást.

Van rajtad esetleg pici túlsúly? A pocakon lévő kis zsírréteg is tompítja a mozgás érzékelést.

2012. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az első terhességemnél csak a 21. héten éreztem először a mozgást. Teljesen egészséges ikreim lettek. Most is csak a 20. hét után, de mondtam a védőnőnek, hogy annyi futkosnivaló van, hogy az apró mozgásokat biztosan nem veszem észre, mikor ezer másfelé kell figyelnem. Este feküdj a hátadra és koncentrálj, hátha akkor megérzel valamit. Ha nem, az sem baj, majd fogod nem soká, sőt, később kifejezetten hatalmasakat fog rúgni, amit a veled szemben ülők is észre fognak venni ;)
2012. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én második babámat is 20. héten éreztem először. Azt is este, 3 piciny rúgás volt, aztán semmi. Még most sem erősek a rúgások a 23. héten. Olyan aprócskák. Ne aggódj minden rendben!!
2012. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

mellső fali a méhlepényem elhelyezkedése , első babóka , egy nagyon kicsi tulsúly van .

Már nagyon kíváncsian várom hogy érezhesssem amikor megmozdul de eddig semmi sajnos pedig nagyon koncentrálok :D Szégyenlős kisfiam lesz :D

2012. szept. 18. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!