Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez helyes viselked...

Szerintetek ez helyes viselkedés és csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Páromnak van már egy gyereke és ha együtt elmegyünk hárman valahova annyira nem foglalkozik velem,hogy elhagynak,ők mennek amerre akarnak én ha nem megyek utánuk,akkor mindig ez van,hogy keresni kell őket.Én csak kullogok utánuk.Olyankor,mintha ott se lennék,most,hogy terhes vagyok se törődik olyankor velem.Ez tényleg gáz vagy csak szerintem?31hkm
2012. szept. 23. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem voltam még ilyen helyzetben de nem megoldás ha csak ők mennek kettesben? Vagy nem tudom ez milyen gyakoriság hogy ők együtt vannak, nyilván ha heti többször akkor valahogy rá kell venni a párodat hogy ne kezeljen ilyen "koloncként" bár ez gáz hogy neked kell figyelmeztetned ilyesmire.
2012. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég gáz. Oké nem te vagy a vér szerinti anya de akkor is jobb ha jó kapcsolatban vagytok. Mind ha az apa direkt el akarna különíteni titeket. Szervez olyan közös programot ahol nem tudnak szétválni.
2012. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez a gyerek ideje, valóban, de szólni kellene a párodnak, hogy te is ott vagy, vagy tudomást vesznek rólad, vagy fölösleges menned. Nem, nem helyes viselkedés, bár a gyereke az első lesz mindig, bármennyire is szeret téged.
2012. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt már olyan időszak,amikor nem mentem velük sehova,akkor meg az volt,h mert én ilyen vagyok,mert utálom a gyerekét meg mit tudom én.De ez sem megoldás egyébként,mert miért maradjak én itthon egyedül?Nemrég költöztem ide hozzá az otthonomtól 160kmre,egy barátnőm nincs itt,senkim sem.Elhagytak tavaly,oké egyszer talán előfordul,de hogy már most megint.... Erre a gyerekére nem kell vigyázni,odafigyelni?És ha meg születik akkor mi lesz?Talán ott felejtenek a kicsivel valahol?És már szóltam neki,hogy nem vagyok utánfutó...és volt értelme?
2012. szept. 23. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!