Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1. terhesség toxémiás-császáro...

1. terhesség toxémiás-császáros, akkor a második is az lesz? Szülhetek norm. úton is?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt és most is az lesz.nem is vállalnám máshogy.
2012. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem,nem,nem Nekem az első császár a második sima szülés és sokkal jobb volt a sima szülés
2012. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

...de toxémiás is voltál?

Attól félek, hogy újra előjön a toxémia. Nekem ez miatt kellett a császár nem más miatt.

2012. szept. 23. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.


igen én az voltam. 2 hétig feküdtem kórházba majd végül 38. héten császároztak. most meg már magas a cukrom is..pedig csak 15 hetes vagyok...nekem tuti császár lesz.

2012. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy most írok .Igen az elsőnél az voltam a másodiknál már nagyon tudatosan csináltam mindent
2012. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!