Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy terhesség alatt...

Igaz, hogy terhesség alatt nem lehet nyújtózkodni?

Figyelt kérdés

Ezt az előbb olvastam, és fura. Azt írják, azért nem lehet, mert rátekeredhet a babára a kzsinór.

Szerintetek?



2012. szept. 23. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet nyújtózkodni, ez is csak egyike a terhességet övező tévhiteknek.
2012. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem az egyik ismerősösöm mondta ezt, mert elmehet a baba...

háát nyújtozkodtam és mégis rendben van minden :)

18hkm

2012. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem lehetne akkor nekem nem lenne a kislányom :) de igen lehet, ez is csak egy tévhit :)
2012. szept. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam:))

Ugyanis nekem a reggelhez tartozik a nyújtózkodás! :)

2012. szept. 23. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
kedves kérdező. sok ilyet fogsz még hallani. én a napokban mentem kukoricázni (aratás után az ottmaradt csöveket összeszedni) és egy nagyi kérdezte tőlem,hogy "ezt neked még lehet???" (12 hetes voltam akkor). mondtam,hogy egy pár cső kukoricáért még csak le tudok hajolni.. hát kioktatott,hogy neki attól ment el a babája,mert rosszul lépett le a járda szegélyről. nem fűztem hozzá semmit, bár a véleményem valójában az,hogy az a baba bármi mástól is el ment volna és ha épp kakaóivás közben ment volna el,akkor azt mondta volna,hogy kakaót ne igyak... szóval vigyázni kell magadra, kímélni magad,sokat pihenni, nem emelni nehezet, de a butaságokat ne hidd el!
2012. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. szept. 23. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!