Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az jelent valami gondot, hogy...

Az jelent valami gondot, hogy a vércukor terhelésnél nagyon alacsony lett az eredmény?

Figyelt kérdés
75g-os cukros terhelés után 120 perc múlva 2,4 lett a cukrom, az éhgyomri pedig 4,02 volt, tehát a cukros víz előtti magasabb volt.
2008. máj. 16. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem teljesen pontosan végezték a vizsgálatot, sokat vártak a mintával. Ennek ellenére jó az eredmény, nem kell izgulnod. Nekem is alacsonyabb lett utána, igaz nem ennyivel.
2008. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát azért nem jó ez az eredmény sem.A 2.4 miatt lehet majd még valamikor megnézik a cukrodat,mert 3.9alatti cukor sem jó már,mert az meg nagyon alacsony,és könnyen lehet a vége hypoglikémia...
2008. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy jártam. Nem kellett újra megcsinálni a terhelést, csak szóltak, hogy mindig legyen nálam valami étel vagy édesség, arra az esetre, ha lemegy a cukrom, és szédülnék. Ez nálam szerencsére nem fordult elő a terhesség során. A védőnő majd megnézi az eredményt, ő is mond véleményt.

Nyugalom, most erre van csak szükséged!

2008. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!