Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma éjszaka óta magas a vérnyom...

Ma éjszaka óta magas a vérnyomásom 149 156 közöt ugrál! Lehet baja a babámnak? A dokim nem érem utól még.

Figyelt kérdés
A dokim nem érem utol még.csak ma este.
2012. szept. 22. 06:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
neked tuti bajod van,mert ez a vérnyomás nem terheseknél is veszélyes,sétálj be az ügyeletre
2012. szept. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én ilyen vérnyomással hívtam a mentődiszpécsert mi a teendő ,azt mondta küld esetkocsit mert kismamáknál nem játék, elláttak és be is vittek megfigyelésre.Tanácsolom neked is.
2012. szept. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Próbálgasd hívni a dokidat folyamatosan. Terhesség alatt a magas vérnyomás nem játék, saját tapasztalat.

Bent tartanak míg leviszik a vérnyomásodat. És a picit is meg fogják nézni uh-on + a köldökzsinór keringését és a méhlepényt is.


Ha csak most mértél először ilyen magasat attól még baja nem lesz a babádnak, viszont nagyon fontos hogy ez az állapot ne álljon fel huzamosabb ideig mert az már káros.

Az is lehet hogy a frontot érzed.


Hány hetes vagy?

2012. szept. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
minnél előbb orvos. Ilyen vérnyomásom volt nekem is terhesség alatt, 2 hétig bent feküdtem a kórházban hogy nehogy baja essék a babánknak. Ne idegeskedj attól még feljebb mehet a vérnyomásod.
2012. szept. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A magas vérnyomás tényleg nem játék,menj orvoshoz mindenképpen.Gondolom azóta már ott vagy,majd ha tudsz valamit,azért írj.
2012. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a sok tanácsot,elértem a dokit egyből utána,ő pihenést és vérnyomáscsökkentőt adot,de nem rendelt be a kórházba! ingázik má volt 137 is ösze visza,de roszat nem mnmmondot nem tom,most van elöszőr. Annyit mondot ha nem változik be a kórházba,nézesem meg magam! Ennyi.
2012. szept. 22. 12:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Eddig milyen volt a vérnyomásod?Hány hetes vagy?

Nekem is ilyen volt, ennél magasabb is, de csak stressz hatására, erre nem adtak semmit, 24 órás vizsgálat kimutatta hogy az orvosnál 160, otthon meg 110 az átlag.De!mikor a végén már otthon is huzamosabb ideig magasat mértem, akkor kórház lett belőle, két és fél hét, és gyógyszert kaptam rá, de úgy is ingadozott, de semmi bajunk nem lett, nem volt fehérje a vizeletben, igaz roppant vizes voltam, és sokat híztam.

Figyeld magad, mérjed naponta többször, és ne aggódj, mert tényleg attól is magasabb lesz!

2012. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már?
2012. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm kérdésed nagyon aranyos vagy! Szedem avérnyomás csökkentőt ami nem igen van rám jó hatásal és. Kijöt egy rakat mellékhatás így lehet abbahagyom! a dokim is ezt javasoltam,a kórházba nem hívot be így nem tom mit tegyek?? A vérnyomásom 432 és 142 között ugrál! Nemértem mi lehet? Idáig nem volt problémám:@
2012. szept. 23. 09:30
 10/11 anonim ***** válasza:
130-140 között még nem vészes, de figyelmet kíván!Nekem 170 is volt, na az már magas volt, de szerencsére semmi bajunk nem volt:-)
2012. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!