Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zsófia után milyen nevet...

Zsófia után milyen nevet adnátok másodiknak?

Figyelt kérdés
Az is jó, ha csak Zsófi és utána egy másik név!

2012. szept. 20. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom Zsófi Sára lesz,nemsokára érkezik:)

36 hkm

2012. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Zsófia után Anna, Lujza, Panna, Panka, Sára, Laura, Hanna

Zsófi után Lili, Kitti, Lotti

2012. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Zsófia Norina, Zsófia Heléna, Zsófia Regina, Zsófia Barbara, Zsófia Gréta, Zsófia Szabina, Zsófia Dóra, Zsófia Olívia
2012. szept. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Zsófia Nóra
2012. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislány is Zsófia lesz =) Én az Annát szerettem volna adni neki második névként,mert a nagymamái is Annák,de párom leszavazott,így csak szimplán Zsófia lesz.

De szerintem nagyon szépen Hangzik Zsófia Anna, vagy Zsófia Rebeka, Zsófia Eszter.

38hkm

2012. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Amik még eszembe jutottak: Lilla, Dorina, Ramóna, Gréta, Laura, Petra

Akinél Zsófi/Zsófia lesz a kislány neve, nem féltek a csúfolástól, annyit gondolkozom ezen mostanában! Tudom, hogy leleményesek a gyerekek, és minden névre kitalálnak vmit, de néha megingat! A Zsó'fika' becenévtől tartok!

2012. szept. 20. 13:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden nevet lehet bután csúfolni,ezzel ne foglalkozzál!

Azt add ami neked tetszik.

Nekem az első 2 gyerekemnél mindenki tudott valami"okosságot" mondani mit miért ne adjunk.Szerencsére nem foglalkoztunk velük.

2012. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképp szeretnétek adni neki második nevet, akkor azt add, ami tetszik.


De esetleg érdemes meggondolni,hogy szükséges-e a második név, mivel nagy valószínűséggel az elsőt fogja úgyis használni.


Az én esetemben pl. nagyon nem szeretem, hogy második utónevem van, sokszor azon szólítanak, ha nem ismernek,és ez zavar, ráadásul az asszonynevemmel együtt rettentő hosszú szóval, tök fölöslegesnek érzem.


De ez természetesen csak egy szubjektív vélemény, van, aki ezzel teljesen máshogy van, ezt csak egy szempontként írtam le.

2012. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én Zsófia vagyok, és nincs 2. keresztnevem. :)

A 'fika' becenevet Nekem még senki sem mondta (bár lehet ezután fogják :)), és van több becenevem is. Szerintem szép név!

2012. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Zsófia Tímea
2012. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!