Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit adnátok egy alig...

Mennyit adnátok egy alig használt kiságyért?

Figyelt kérdés
Kiságy vásárlásnál tartunk, és nem tudom pontosan, hogy mi az az ár, amit érdemes kifizetni érte. Ha mondjuk újan 50.000-ért vették matraccal, és alig használták, akkor mennyit érdemes adni érte? Vagy vegyünk inkább újat?
2012. szept. 5. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én újat veszek 26ezerért +10 a matrac
2012. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Matracot én nem használnék használtat. A kiságy mindegy, föleg ha olyat akartok ami csak kiságyként használható.

Az sem mindegy milyen minöségü, milyen megviseltségü stb...


Mi pl mindenképpen újat vettünk, mert olyan bútorcsaládot választottunk amit a gyerek kb 15 éves koráig tuti használni fog, és közben csak 1x kell ágyat cserélni kb 5 évesen. a kiságy 140 hosszú, így 5 éves korig simán használahtó.

második lányunknak is ugyan ettöl a cégtöl vettnk mindent, csak másik fajtát, mert szuperül bejött.

2012. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vadi újjat vettem, 140x70es, állítható- 15e ft volt.

Tehát...

Nekem tök mindegy lenne mennyiért vette, ha újonnan tudok olcsóbban is.

2012. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Használtan vettem a kiságyat pelenkázóval együtt 12000Ft-ért 2 éve. Matracot és pelenkázó betétet újat vettem.
2012. szept. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

17e-ért újat vettünk 3 éve,ebben benne volt a kiságy és matrac is.

Mi volt 50eft abban a kiságyban? Szerintem arra a 2 évre vagy 3-ra nem kell flancos kiságy,legyen állítható magasságú és megbízható /tehát ne szakadjon le egy 10kg-os gyerek alatt/. Én biztos nem venném meg a helyedben,maximum akkor ha nagyon-nagyon tetszik.

2012. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel 40 ezerért vettünk: babakocsi, mózeskosár, 70x140-es, állítható, gyönyörű színű kiságy (ággyá alakítható), kókuszmatrac, pelenkázó komód, pelenkázó szivacs, baldachin, baldachintartó vas, 2 fejvédő, 1 overált pedig ajándékba kaptunk... Ismerjük őket, megbízható, tiszta, rendes család, így mi nem ragaszkodtunk ahhoz, hogy újan vegyük meg.



30+1 hkm

2012. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyen jó áron új kiságyakat beszerezni? Basszus én 35 e ft-ért néztem kiságyat+17 e ft a matrac.Várok néhány tippet! :)
2012. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi csak kiságyat és matracot vettünk újat, a többi használt. A kiságy állítható ifjúsági ággyá, s teljes fenyő(ez nekünk azért volt fontos, hogy fenyő legyen, mert minden bútorunk natúr fenyő, s az ajtók is.)

Szóval ilyen szép faragott és erős ágyat a Brendonban vettünk 40ezerért, s figyeltem az akcióikat a neten, s amikor adtak hozzá matracot ingyen, akkor vettük meg 40000Ft-ért. A helyszínen kifizettük, s 2 hét múlva ingyen kihozták,( mert már csak Pesten volt raktáron, s mi Szegeden vettük) s a férjem néhány másodperc alatt összerakta.

Matracból csak újat szabad használni, bmilyen kevés ideig használta is az előző.

2012. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
most néztem vaterán 8000ft-ért ágyneműtartósat! nekünk tökéletesen meg fog felelni! 10-ért lehet újonnan venni a legalapabb kiságyat. igaz 160E-ért is láttam ami "csudiszupcsi"... de kétlem, hogy egy kiságyért 20E ft-nál érdemes lenne többet kiadni!
2012. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mária bababoltban (Bp.) talán 13ezerért vettük újonnan, igaz, nincs benne semmi extra, egy sima fenyő kiságy. Kókuszmatrac akciósan 7-8 ezerért van, de 10-nél biztosan nem több.

A vaterán a jó matracok is 5-6 ezernél kezdődnek, ott is néztem, így inkább újat vettünk, nincs árban nagy különbség.

Kiságyat szerintem lehet használtat venni nyugodtan, persze, ha szép, jó állapotú, nem leharcolt, szétrágott. A gyerek úgysem a rácson fog feküdni, hanem a mtracon.

2012. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!