Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél a hüvelyi...

Korai terhességnél a hüvelyi ultrahanggal árthatnak a babának?

Figyelt kérdés
4 és fél hetes terhes vagyok és a 6. hétre jelentkeztem be a nőgyógyászomhoz. Neki hüvelyi ultrahangja van és a nővérem azt mesélte, hogy ő a hüvelyi ultrahang után bevérzett, de szerencsére a baba megmaradt, de nagyon kellett vigyáznia magára! Ez tényleg összefüggésben lehet az ultrahanggal? Kérhetem a dokit, hogy ne ultrahangozzon meg hüvelyen kersztül? Ha igen, rendes ultrahangon mikor lehet látni a pici és hallani a szívdobogást?
2008. máj. 16. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:

szia. az én orvosom nekem még egyszer sem csinált hüvelyit. első alkalommal is azt mondta,hogy pont a vetélés kockázata miatt. Mi 6 hetesen és 5 naposan voltunk és látszott a baba és a szívhangját is hallottuk.

Kérdd meg nyugodtan, hogy ha lehet akkor valahogy máshogy vizsgáljon meg. Ha rendes meg kell értenie.

sok sikert. 38 hetes kismama

2008. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy bármi köze lehet a kettőnek egymáshoz. Nekem a 12.hétig csak hüvelyit csináltak. Nekem sem volt tőle bajom,(sőt még kényelmetlennek sem mondhatom)a babynek meg végképp nem!!!! Ne aggódj. És a legfontosabb,bízz az orvosodban!!!
2008. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a 12. hétig hüvelyi uh volt! Már 3 alkalommal!
2008. máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia

nekem még egy hüvelyi se volt, de nem gondolom, hogy olyanokat csinálnak az orvosok amik ártanának.nővéremnek hüvelyi u.h.-ot csináltak, már megszült és szép 3hónapos kislánya van!

ne izgulj.

29hetes kismama, sok boldogságot.

2008. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ártanak, az orvos óvatos, és alig érinti hozzá a hüvelyhez.
2008. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem árt a babának a hüvelyi uh és a hasfalon keresztüli sem. Nekem a 12. hétig 4 uh-t csinált hüvelyen keresztül. 15 hetes baba anyukája
2008. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia

A 12.hetig nekem is csak huvelyi uh-t csinalt,es egyszer sem volt baj,es tenyleg meg azt sem mondhatom,h kellemetlen erzes lett volna,mert az orvos nagyon ovatosan csinalta.

Nem gondolom,h ebbol barmi bajod lehet,de ahogy Te erzed,ha felsz akkor mond meg az orvosnak,az a biztos.

24 hetes kismama

2008. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!