Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korig történhet...

Hány hetes korig történhet meg, hogy úgy "elmegy" a baba, hogy észre sem veszem, felszívódik?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nem jelzi görcs és azonnali vérzés! Négy hetes terhes vagyok és egy ismerősöm így járt és most ezen rágom magam. Eléggé aggódós vagyok! Köszi a válaszokat!
2008. máj. 15. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne gondoljj rosszra. Nyugi minden rendben lesz!
2008. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt 2x történt meg velem, 5 hetesen. Először alig volt hcg szint, másodszor is alacsony volt. Nagyon görcsöltem és nagyon véreztem.

Engem azzal nyugtattak, hogy a nők 805 val megtörténik, csak nem veszik észre, azt hiszik késik. Meg, hogy a szervezet "felkészül", a méh erősebb lesz.

Remélem nem csak megnyugtatásként!

Kívánom, hogy Nálad minden rendben legyen!

2008. máj. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nem akarok senkit ijesztgetni, de én 10 hetes voltam, mikor kiderült egy uh-on, hogy elhalt a baba. Nem volt vérzés, se görcs, csak közepesen fájt a derekam. Sajnos a mai világban minden megtörténhet, és még szerencsésnek mondhatja magát valaki, ha korán történik, és nem pl. 5 hónapos terhesen...
2008. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyik kolléganőmnek sajnos elhalt a baba 7 hetesen, de továbbra is produkálta a teste a terhesség jeleit (hányás, hányinger, mellfeszülés, gyakori vizelés stb.) csak az UH-n derült ki, hogy már nincs baba. De gyorsan túltette magát rajta és azóta már két kis lurkója van.

Én elolvasok mindent a terhességről, mert ha tudod mi miért történik, akkor nem parázol annyit. Ne aggódj, minden rendben lesz, szeresd nagyon, simogasd - megérzi :)

6 hetes kismama

2008. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!