Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korig történhet...

Hány hetes korig történhet meg, hogy úgy "elmegy" a baba, hogy észre sem veszem, felszívódik?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nem jelzi görcs és azonnali vérzés! Négy hetes terhes vagyok és egy ismerősöm így járt és most ezen rágom magam. Eléggé aggódós vagyok! Köszi a válaszokat!
2008. máj. 15. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 5hetes voltam, de ne rágódj ilyeneken!!! Nyugi, nem kell mindig rosszra gondolni!
2008. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Megint én vagyok. Persze közben vérzel és görcsölsz is, úgy nem "tűnhet" el, hogy se vér, se görcs. Ha korai vetélés, akkor erősebb, mint a megszokott mensid, darabosabb és sötétebb színű általában.
2008. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, 4-5 hetesen, max 6, utána már érzi az ember (vér, görcs).

De ezen NE AGYALJ! Bármelyikünkkel megtörténhet! Sőt, már lehet, hogy meg is történt, csak nem is tudunk róla!

2008. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi, igyekszem nyugodt maradni!

Sajnálom, hogy elveszetted a babád!

Mikor derült ki, amikor orvoshoz mentél?

2008. máj. 15. 22:07
 5/14 A kérdező kommentje:
Ok, értem. Tehát akkor annak nemsokkal utána jelét adja a szervezet! Köszönöm a válaszokat! Igyekszem megnyugodni!
2008. máj. 15. 22:09
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtem vérezni erősen, akkor már tudtam, hogy baj van. A doki azt mondta, hogy ilyen korai szakaszban ez előfordul, és valószínű jobb, hogy így lett (szerinte genetikai probléma miatt alakult így). Persze ettől én nem lettem nyugadtabb... De te ne gondolj ilyenekre, nem szabad!!! Sok boldogságot!
2008. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor lesz mensi, ami valószínűleg erősebb a szokottnál és lehet, hogy késve érkezik.
2008. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vérzel, akkor nincs ok az aggodalomra!
2008. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam! :) Igyekszem nem rágódni ilyeneken, csak valahogy most belefészkelte magát a gondoltaimba, hogy sosem tudhatja az ember...

Köszönöm mégegyszer is!

2008. máj. 15. 22:20
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív gondolkodás! Amire gondolsz, az kihat mindenre! Tudod, a Vonzástörvény. Hasonló hasonlót vonz, még az életben is, minden téren, tehát gondolj szép és jó dolgokra, felejts el minden rosszat!
2008. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!