Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korban érdmes...

Hány hetes korban érdmes kismama nadrágot venni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
En 13 hetes multam es mar kismamanadragban jarok egy hete,nekem ekkor lett kenyelmetlen a tobbi nadrag..
2008. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor már szüknek érzed a nadrágjaidat. Változó,hogy kinek mikor kell.Ugy is érezni fogod ha kényelmetlen már a nacid. Én a 14 héttől vettem ,mert már szoritottak a régi ruháim. üdv. 18 hetes kismama
2008. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem írtad, hogy hány hetes vagy!

Szerintem ez változó, sok mindentől függ. Én pl. már a terhesség elején nem tudtam felvenni a passzos nadrágjaimat, mert a csípőm elkezdett szélesedni, így probáltam kényelmes, nyúlósabb nadrágokat hordani! Most az utóbbi két-három hétbe már csak kismama nadrágot hordok, mivel szépen elkezdett gömbölyödni a pocim! A lényeg, hogy kényelmes legyen a naci, még ülésnél is, mert tud kellemetlenséget okozni. Ha lehet akkor egy kicsit legyen bővebb, ill. nyúlós anyagból legyen! Remélem tudtam valami újjal vagy hasznosssal szolgálni!

Boldog babavárást!!!

28 hetes kismama

2008. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
8 hetes vok, de kissé molett, így van bőven hasam, illetve zsírom! :)) Már most kényelmetlen sok naci...
2008. máj. 15. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Amint "kinőtted" a régiket :)))

Bár én is kicsit mollett volta, de csak a 6 hónap körül vettem új nacit mert addig jók voltak a régiek (nem vol nagy hasam). Mikor én vettem nacit, volt egy kismama akinek szinte semmi hasa sem volt és ott próbálgatta a kismamanacikat...(no azért túlzásba sem kell esni, szerintem). De a lényeg, hogy neked kell érezned, hogy mikortól nem fér el a pocit a régi nacikban.

2008. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13 hetes vagyok, és már hordok pocakos nadrágot. Elég molett vagyok, igy van úszógumi bőven, mégis szűk már a nadrág.
2008. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az elején, amíg nem kezd el nőni a pocak, vegyél valamilyen nyúlós anyagút, vagy szabadidőnacit, ilyeneket. Csak mert a kifejezett kismamanadrág nem olcsó, és ha korán megveszed, kicsi lesz rád, amikor igazán megindul a pocaknövekedés. A másik verzió (én ezt a hibát követtem el), hogy alapból egy nagyobbat veszel, de én megvadulok attól, hogy megyek az utcán és állandóan le akar csúszni. Vagy ha találsz olyat, ami állítható, akkor azt vedd meg.
2008. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!