Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékonyaknál mikortól látszik...

Vékonyaknál mikortól látszik a poci?

Figyelt kérdés
nagyon vékony vagyok, a hasam lapos és feszes. Nagyon ki fog nyúlni a bőr?
2009. júl. 30. 14:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az első babámmal 179 cm-rel és 65 kg-mal lettem terhes (lehet, hogy nem hangzik kevésnek, de az izmok miatt soványka voltam). A 20-25. hétig le tudtam volna tagadni, hogy babát várok, nem igazán volt pocakom. Volt, de ha úgy öltöztem, akkor nem látszott. Akkor viszont nőtt egy hatalmasat és a 25. héttől már terhesnacit kellett hordanom. A végére szerintem irdatlan nagy lett és sokat is híztam, 25 kg-ot. Nem repedt a bőröm, de nem lett olyan feszes, mint előtte. Én négy héttel szülés után már elkezdtem az alakformáló tornát, három hónapos volt a fiam, amikor már a régi ruháimat hordtam.

Fél éves volt, amikor teherbe estem a 2. babával, 63 kg-mal. Most még gizdább voltam, mert a sok tornának köszönhetően nagyon szálkás lettem. Most vagyok a 11. hétben, ruha nélkül látszik már talán valami (a férjem szerint), érzem én is, hogy a beleim elkezdtek feltolódni és vastagabb lett a derekam, de ez szerintem amiatt is van, mert rövid időn belül ez a 2. terhességem, intenzívebben reagál a szervezetem.

Viszont míg sok velem egy idős kismama már kismamának néz ki, addig rólam senki sem mondaná meg, miniszoknyában és szűk felsőben járkálok, mégsem látszik.

Én most sem számítok túl korán pocakra.

Minél erősebb a hasfalad, annál jobban tarthatja, annál később látszik szerintem.

2009. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2009. júl. 31. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!