Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen veszélye van, ha a...

Milyen veszélye van, ha a lepény a hátsó falon, mélyen tapad, és a baba med. végű fekvésben van? Nagy baj? 19+5 napos vagyok

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem baj! A lepény teljesen jó helyen van a hátsó falon, nekem is ott van és nem volt eddig semmi gondom, a doki se mondott semmit, hogy baj lenne, a babák meg ilyenkor mind medencevégű fekvésben vannak. Majd a 32-33.hét körül megfordul, ne aggódj! Boldog babavárást!
2008. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A mélyen tapadó méhlepény annyira nem jó, de még bőven van időd, hogy felhúzódjon. nekem 32 hetesen azt mondták, teljesen lent van, most 36 hetesn teljesen fenn-amit nem is értek, lehet valamelyik elnézte, de mindegy.

ha mélyen van, jól teszed, ha sokat pihensz, főleg ha ot marad, később pihenj sokat, hogy a baba ne nyomja lefele a súlyával.

A medencevég nem gond, még bőven forog a 26hetes uh után is. A 32 hét körül fordul meg általában első babásoknál, de ha később ,akkor sem gond.

ne izgulj, semmi baj nincs!!

Ha ne adja isten véreznél, akkor viszont menj , vizsgáltasd meg magad, mert a mélyen fekvő lepényt ha nyomja a baba el-el szakadhat egy hajszálér, de ez sem gond, de inkább nézzenek meg (nekem 3X volt, 29,32 és 36 hetesen, és még egyben vagyunk így is:-)

2008. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!