Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek hogyan vészeljem át?

Mit tegyek hogyan vészeljem át?

Figyelt kérdés

Olyan gondom van hogy a párom jo messze kapott melot a nyári szezonra és én ezt nagyon nehezen viselem most vagyok 36hetes és egyre gyakrabban sirom el magam a semmiségeken is.Anyum is mondta hogy ezzel most ne foglalkozzak gondoljak arra hogy értem és a piciért dolgozik.De akkor is olyan nehéz hogy meséli teloban hogy itt voltak a fönökel bulizni meg a munkatárnökkel meg ott.Lehet megörültem és tulzásba viszem a féltékenységet?Ma is ugy volt hogy találkozunk pár órára de nem jön mert fáj a lába...én meg erre teljesen ki borultam.Bulizgatni van ereje szinte minden másnapmelo után de velem nincs ereje találkozni.Nekem ez kicsit fura.Ha tudtok tanácsot adni azt megköszönöm.Vagy csak megnyugtatni.

36hetes km


2009. júl. 30. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nehéz ügy.

Ne haragudj, de én nem hinném,hogy azért mert fáj a lába ne tudott volna találkozni veled.

És nagyon mérges lennék,hogy buliba eltud menni hozzád meg nem.

Biztosan számon kérném.

Sajnos az én ilyen"értetek dolgozik" pasim lelépett a kolléganőjével,én akkor voltam 19 hetes terhes.

Nem viszed túlzásba a féltékenységet,roh@dt nagy szemétség a párodtól,hogy bulizni van ereje, rád meg nincs.

Én tuti nem bíznék benne.Persze lehet, csak a saját rossz tapasztalat beszél belőlem.De az enyém is messze dolgozott és ez lett amit írtam!!

2009. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Nyugalom!Valószínű a hormonjaid teszik ezt veled!

Szerintem úgy van vele a párod,hogy még kiengedi a gőzt mielőtt megszületik a pici!És szeretne némi "szabadságot" magának a nagy feladat előtt!Minden férfi másképp éli meg ezt az egész terhességet,nem szabad megvetni érte!Azért beszélgess el vele,hogy ez neked rosszul esik és szükséged van rá,még ha kicsi időre is!Meg kell értenie téged is!

A távolságokról nem írtál csak,hogy jó messze!Ha nincs autó akkor még az is megérthető,hogy nem tud menni!

Nem vagyok egy naiv nő,nem azért írtam ilyeneket,de hajlamosak vagyunk néha túl lihegni a dolgokat!

Szóval dőlj hátra,igyál meg 1 limonádét és légy boldog,hogy ott a mindened a pocakodban!!! :)))

2009. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Ilyenkor a vége felé már nagyon ki vagy éleződve lelkileg.Szüléskor ez még inkább így lesz.Most csak minden fekete és fehér.

Nyugodj meg,és bízz a párodban.


39 h

2009. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát a távolság elég nagy Ózd és Bogács de most egerben vagyok anyumnál és ma megyek vissza Ózdra este.Autó nics de busz volna...
2009. júl. 30. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de szerintem egy normálisan gondolkodó férfi valahogy kicsit másképp csinálná a dolgokat. Azt értem, hogy messzire ment dolgozni és hogy értetek teszi, de a bulizással mi a helyzet? Te otthon várod, hogy találkozhassatok, ő meg szórakozik. Szerintem ennek nem így kellene történnie. Sok olyat olvastam, hogy mi nők nem tudjuk, mi játszódik le ilyenkor az apukában és azzal ki foglalkozik, hogy az anyukában mi játszódik le???? Mert az ilyen apukák biztos nem. Ezt kettőjüknek kellene VÉGIG csinálni, bármilyen nehéz is ez a "szegény" férfiaknak. Ők lennének az áldozatok???? Egyszerűen az ilyet fel sem fogom.
2009. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

13:54-es vagyok.

Még annyit fűznék hozzá, hogy persze nekik is furcsa ez a helyzet, egy teljesen új élet előtt állnak és ezt v.hogy fel kell dolgozniuk..., de szerintem nem így. Apuka jókat bulizik, anyuka meg otthon ücsörög, vajon mit csinálhat most a párom?

33 h km

2009. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Ami a lényeg, hogy semmiképpen nem szabad magad ezen idegesíteni, mert nem tesz jót sem Neked, sem a babának. Ne feledd, hogy megérzi rajtad a feszültséget!

Nagyon fontos lenne, hogy megbeszéld a pároddal, hogy mennyire nehéz időszak ez Neked és fontos lenne, hogy legalább lélekben melletted állna. Azt is el kellene mondanod, hogy mennyire rossz, hogy bulizgat, amikor te kényszerpihenőre vagy ítélve és nyugalomra lenne szükséged. Mindezt higgadtan, mert különben megijed és elszalad. Nem szabad kimutatnod, ha féltékeny is vagy!


Nagyon drukkolok Neked, hogy minden rendeződjön és megnyugodjál, mert hamarosan találkád lesz valakivel...., aki nagyon számít Rád és a nyugalmadra(-:

2009. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!