Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reflux betegként milyen lesz...

Reflux betegként milyen lesz a terhességem?

Figyelt kérdés
Van közöttetek olyan,aki szintén refluxos?Örülnék,ha valaki megosztaná velem a tapasztalatait!
2008. máj. 15. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár én nem vagyok refluxos, de szerintem egyáltalán nem biztos, hogy bármi is rosszabb lenne.

nekem sem fájt soha a gyomrom, nem égett, nem jött vissz a kaja, nem volt tetlségérzésem, nem nyomott, és már 37 hetes vagyok.

Tehát ne parázz, konzultálj orvosoddal mindenképp, hogy mien teendők vannak, mit szedhetsz, ha szükséges.

2008. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is refluxos vagyok és sokat szenvedek tőle.Néha már a víztől is fáj a gyomrom,hát még ha eszek,legyen az bármi.Rennie-t szedek és háztartási kekszet rágcsálok de sokszor ezek sem segítenek,főleg ha a picurok beindulnak és mocorognak.Most 31hetes vagyok.
2008. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!