Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes 3 naposan megyek...

15 hetes 3 naposan megyek AFP-re. Normális adatot fogok kapni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
nem!Ne menj el akkor mert alacsony lehet az áfp!Én pont igy jártam ,épp ma kaptam egy levelet h menjek be genetikai uh.-ra,bár az enyém csak nagyon nagyon kicsivel lett alacsonyabb és azóta is mindent rendben találtak ,de ne tudd meg rám hozták a szivbajt!jah és 8 hete már h levették az afp-t és ma kaptam a levelet az eredményem már március óta nálam van!Érdeklődtem is a dokitól és azt mondta ne ijedjek meg,az az oka h korán vették le!Boldog babavárást!23 hetes kismami!
2008. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a betöltött 16.héten kell menni. Én 16 hetes+5 naposan voltam.
2008. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 3-ik babámat várom,és a kislányommal alacsony lett az érték,és amniocentézist csináltak.Szerencsére feleslegesen,de nem kockáztatok,ha nem ijesztegetnek agyon ezzel a bizonytalan vizsgálattal.

Most viszont már 14 hetesen megcsinálták,és nem jött vissza az eredménye.Egyébként egy nagyon pontatlan vizsgálat az AFP.Most 14 hetesen 16hét 5 napra adta meg a terhességem korát:(((Tuti,hogy nem vagyok idősebb,azt a 12 hetes hüvelyi uh-n észrevették volna,mert akkor még nagy a különbség a baba fejlettségében.Most vagyok 34 hetes,és mindig pont annyinak felelt meg a kora,amennyit számoltak,nem többnek.


Szerintem ne ijedj meg rögtön,ha visszajön az eredményetek.

Boldog babavárást,üdv

2008. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


nekem is pontosan ebben az időben vették le.

Szerencsére nekem 0,77 lett a MoM, állítólag 0,7 a határ. De ha alacsony is lesz, nem kell mindjárt megijedni, mert vannak olyan országok ahol az AFP vizsgálatot már el is törölték mert csak ijesztegetik vele a kismamákat.Tudom, könnyű mondani, hogy ne aggódj előre, mert én is aggódos vagyok.. minden oké lesz:)

2008. máj. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!