Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 percenként keményedek! 39...

15 percenként keményedek! 39 hetesen. Mikor kell menni?

Figyelt kérdés
Szóltam az orvosnak is,azt mondta már az se lenne baj,ha megszülnék.Ezzel tisztában vagyok,de mikor menjek?Ha majd a fájások is jönnek,vagy folyik a víz...szóval ha sűrűsödnek a keményedések,attól még nem kell?
2009. júl. 28. 21:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Semmi fájdalom nem kíséri,csak hőhullám,de ez már a 33 héttől így van.Megvárhatom itthon,míg jönnek az igazi fájások?
2009. júl. 28. 21:03
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem úgy készítettek fel, hogy ha forró zuhany után sem múlik a fájás, sőt akár rosszabbodik akkor az igazi fájás. 10 perces fájásokkal már elindulhatsz, de ha közel a korház akkor megvárhatod az 5 perceseket is. Persze ahogy érzed, ha első baba lehet jobb előbb bemenni

34 hetes

2009. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, nyugodj meg először is... gondolom első baba, azért vagy tanácstalan és nyugtalan. Ha már a nyákdugó "elment", akkor bármikor elfolyhat a magzatvíz is. Ha fájásaid vannak, 5-8 percen ként, esetleg sűrűbben, akkor igen, menni kell, itt az idő... hamarosan vajúdni fogsz. Ha nincs még magzatvíz, sem pedig fájások, akkor még várhatsz... hiába mennél be a kórházba, hazaküldenek, ahogy engem is tavaly, vagy ott feküdhetsz, ha vizsgálat után azt mondják, tágulsz, maradni kell. Szerintem még várj, ha nem fáj a pocid, és magzatvíz sincs. Sok szerencsét kívánok!
2009. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy tudsz bemenni a kórházba. Nem biztos, hogy ma meglesz a baba. A vajúdás több óra, ha nem bonyolult odajutni, még várhatsz.
2009. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Nyákdugó sincs még,meg semmi fájás,csak a sűrű keményedések.Akkor még várok...Első baba lesz,a férjem pedig éjjeles,egyedül vagyok,ilyenkor kicsit jobban izgulok.Apuja fog bevinni,ha riasztom.


Még egyszer köszönöm!

2009. júl. 28. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Én nem üldögélnék otthon mondván, hogy a vajúdás több óra, mert anyukámnál reggel negyed 8-kor kezdődtek a fájások, majdnem a mentőben születtem, 8 óra után 20 perccel megszülettem. Persze, amig nincs fájás, addig nincs gond.
2009. júl. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nalam a kemenyedes nem volt eleg.

38 hetesen egy este iszonyat kemenyedeseim voltak rendszeres idokozonkent. Jarkaltam, ugy is voltak, kb ket oran at. A ferjem mar szulni akart vinni, de valahogy nekem tul egyszerunek tunt, hiszen fajasaim nem voltak.

Jo, hogy nem mentunk, mert a kemenyedesek alatt vegul be is aludtam es reggel ugy ebredtem, hogy semmi bajom. Meg csak nem is tagitottak, annyi tortent, hogy a mehnyak egy ket ujjnyira rovidult a haromrol...

Amikor tenylegesen vajudtam, akkor mar az elso fajasnal biztos voltam benne, hogy ez az, mert a vajudasos fajdalmat nem lehetett nem felismerni.

2009. júl. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak vaklárma volt.Most is keményedek,rendszeren,de reggelre,elmúlik.

Köszönöm a válaszokat!

2009. júl. 29. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!