Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetes vagyok, szabad napozni...

33hetes vagyok, szabad napozni? Ártok a babának?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Délelőtt és délután nyugodtan napozhatsz,ha bekened a hasad.

Persze azért csak mértékkel!

2008. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szia Köszönöm a választ.!
2008. máj. 14. 11:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan, sokat nem lehet a napon lenni.

De én meg úgy tudom, hogy a napozó krém nem túl előnyös ilyenkor, sok olyan anyag van benne, ami nem túl jó a babának...

2008. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amíg te jól érzed magad, addig a babádnak sem ártasz. Ha jólesik, napozz! Nem beteg vagy, csak várandós!:-)
2008. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont ma mondta a védőnőm,hogy délelőtt 10 és délután 3 között ne menjek napra ha lehet!
2008. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz,ne forrósodjon fel a tested,mert ha igen akkor lehet baj.Sajnos hallottam olyan esetről,amikor a napozós kismamában agyvérzést kapott a baba.Mindent csak módjával!

Boldog babavárást!

24 hetes kismama

2008. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én imádom a napot,ha tehetném állandóan kint feküdnék,de sztem sem jó kifeküdni:(mi is éppa hétévgén megyünk medencés nyaralóba és ha jó idő van bele is huppannék,de azt nem merem a fertőzések miatt a napot meg,hogy tényleg a testem és a nap miatt a magzatví nehogy nagyon felmelegedjen.Amondó vagyok már nem sok van hátra ki kéne bírni.Én is majd ha megszületik és olyan baba lesz,hogy engedi majd,kifekszem az erkélyre sütkérezni amíg ő alszik.31hetes kismama
2008. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok hasznos választ!!!!! Hát akkor Én is várok hiába csábit a jóidő:) Igaz a baba fontosabb.


Boldog babavárást mindenkinek.

2008. máj. 14. 18:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 30 hetesen kérdeztem meg a dokit erről.Elötte hülyeségnek gondoltam,hogy nem lehet,de rákérdeztem.Azt mondta nem a baba melegszik fel,meg a magzatvíz,meg stb.....,viszont vérbőséget okoz a közvetlen napfény és az koraszülést eredményezhet.Pár percig még nem árt ha éri a hasad a nap,de tovább nem szabad.Egész fürdőruhában viszont lehet,vagy lefedett hassal.Csak a közvetlen napfény árt,a meleg nem.Elötte egyszer napoztam és tényleg piros foltos volt a pocim.Azóta lefedett hassal nem piros.Így napozok,csak a hasamat nem süttetem.Azt majd szülés után.:)
2008. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!