Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hét körüli kismamák!...

30 hét körüli kismamák! Babátok befordult már? Pakolással hogy álltok? Kisfiú, kislány? Minden érdekel!

Figyelt kérdés

kisfiam faros .. 2 napja nagyon beindult állandóan forgolódik de nem hiszem hogy megfordult volna

mindennel készen vagyunk, csak a kórházi csomagom van még hátra..

már nagyon várom hogy itt legyen :)



2012. szept. 3. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! 28+6 hetesen fejvégű volt a kislányom, első baba. Mi még semmivel sem vagyunk készen, a ruhák, a kiságy, a pelenkázó, a hordozó, babakocsi már megvan, de pl mi még a kiságyat össze sem raktuk, kell még lepedő, a ruhákat a jövő hónapban kezdem el kimosni. Nekem csak zuhanyzós papucs van, 2 hálóing, a többi még várat magára...

De már én is nagyon várom, hogy itt legyen velünk, de a félelem már most bennem van...


Kedves Kérdező, neked, első baba?


30 hkm

2012. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem a 31. hetet. Az utolsó uh-n fejvégű fekvésben volt előtte harántban. Hát remélem marad lent a kis buksija :) Babaszoba festve, kiságyat amit ígértek még várjuk abba kell matracot venni. Kislányt várunk és első baba.

Ruhákat majd ki kell mosni át kell vasalni és a kórházi cucc sincs még összepakolva. (még át sem néztem pontosan mit is kell vinni) bár holnapután megyünk a szülésfelkészítő tanfolyam első napjára. Gondolom ott elmondanak sok mindent majd.

2012. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sziasztok.29 hete kismama vagyok.AZ én kisfiam is még haránt .Nagyon aggódok az az igazság.Remélem még befordul!Félek a faros szüléstől.Szerintetek aggódjak?
2012. szept. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Ne aggódj, a babák még folyamatosan mozognak. Ha jól tudom, a 34.hét körül fordul be a véglegesen, addig pedig még van idő. Bár az enyém az utolsó UH szerint fejvégű, tegnap éjszaka úgy éreztem, mintha megfordult volna.


Reméljük a legjobbakat, hogy időben mindenkinek befordul a helyes irányba és ott is marad a babája.


első voltam

2012. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!