Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire biztos, hogy kislány?

Mennyire biztos, hogy kislány?

Figyelt kérdés

Szerdán voltam UH-án a Baross utcában. 19hetes vagyok.

Ott a hölgy azt mondta kislány. Megmutatta és én is láttam a szeméremajkakat !Szerintetek mennyire biztos ez, kiderülhet még, hogy kisfiú ? Tapasztalatok ?


2012. aug. 31. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha látszottak a szeméremajkak (és még Te is láttad), akkor nagy valószínűséggel maradni fog a neme :)
2012. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a lányokat nehezebben látják, mert ugye ott nincs egy fütyi meg zacsi :)) én még nem vennék rózsaszín ruhákat, de ha a következő uh-n is azt mondják, akkor igen. az én lányom egész a legvégén mutatta meg magát. kolléganőmnek meg azt mondták (igaz 12 hetesen), hogy 99% hogy lány, aztán a következőn, hogy 100% hogy fiú
2012. aug. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak azért bizonytalankodok, mert a szakember is el szokta nézni, mint néhány esetben hallani :)
2012. aug. 31. 10:02
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem 19 hetesen csak tippelték hogy lány, látni nem látszott semmi sem kb. :) mi inkább bejelentkeztünk egy 4D-re, majd ott remélhetőleg kiderül hogy valóban kislány-e a kis drágám :)
2012. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem kórházba sima 2d-sen mondták első meg 2. babánál is a nemét, és eltalálták. Ált. olyan vizsgálóorvosok csinálják ezt akik naponta több kisfütyist, puncist látnak, már bizonyos foltokból tudnak mondni akár biztosat is...De ha ennyire bizonytalan vagy, akkor várj még ki egy uh-t, és akkor már tuti h végleges lesz a neme :)
2012. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19.héten négy d-n úgy fordult ,hogy azt mondták talán lány, 21.héten szerencsénk volt és tuti lányt mondtak, az is maradt...hála az égnek:) ha látták a szeméremajkakat az már 99 százalék, hogy lányka marad..próbálj örülni:))
2012. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 16 hetesen fiút mondtak, majd 19 hetesen a Baross u-i Klinikán azt mondta a hölgy, hogy ő bizony kislány.

Azóta 4x voltam már uh-n (2 sima és 2 4D), mindig lányt mondtak. :)


31 hkm

2012. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 18. és a 24. héten 100%-ra mondták, hogy kislány. Aztán a 31. héten: Ha ez nem kuki, akkor nem tudom, mi ez. Azóta a 36. héten 100%-ra fiút ígértek. Még 2 hét :-)
2012. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!