Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon türelmetlen vagyok!...

Nagyon türelmetlen vagyok! Közel vagyok már a szüléshez?

Figyelt kérdés
Vasárnapra vagyok kiírva, és már nagyon rossz ez az állapot.Császáros leszek, mert gerincsérvem van, pénteken fektet be az orvos.4 napig nagyon rosszul aludtam, azt hittem már ezek előzmények, de ma éjszaka megint minden oké volt.Viszont ma kezdett leszállni a hasam, fáj a derekam és enyhe görcsök vannak.A menés az szörnyű, olyan mint egy pingvinjárás a menésem!Lehetek már a finisben?Előre is köszönöm!!!!!!!
2008. máj. 13. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:

ha péánteken fekszel be, akkor mindenképp!!! :)

nagyon szorítok, hajrá!!!!

már csak három nap, és életed legboldogabb korszaka kezdődik el :) pihenj addig is sokat, élvezd az éjszakai csendet :)!

2008. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!