Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben? Nyugtassatok meg, kérlek!

Figyelt kérdés
Aug 15-én a doki megállapította a terhességet. 6/7 hetes voltam akkor. Azóta nem tudtam menni, mert már nem kaptam időpontot a nyári szabik miatt. Viszont hétfőn elutazok és legközelebb szept 27-én megyek vizsgálatra, akkor leszek kb 13/14 hetes. Eddig nem is volt gond, és igazán tegnap sem, de egy kicsit szúrt a hasam és elég furán is éreztem magam, mármint a hasamat. Semmit extra nem volt, de mégis felmerült bennem, hogy mi van ha elvesztem a babám ebben a másfél hónapban :(? Viszont hétfőn hajnalban utazok, úgyhogy már esélyem sincs dokihoz menni. Viszont az is eszembe jutott, ha elmenne a baba, az azért biztos nagy görccsel jár, meg vérzéssel. Jól gondolom? Ti mit csinálnátok? Arra is gondoltam hogy bemegyek a kórházba hogy nézzenek azért meg, de mit mondok miért? Hazudni nem akarok, hogy görcsöltem, vagy ilyesmi.
2012. szept. 1. 06:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!!elöször is nyugodj meg sztem!az elején azt irtad hogy szuró fájdalmat éreztél ezzel az indokkal bemehetsz a korházba!!és mond el azt is hogy ideges van és megszeretnél nyugodni hogy nincs semmi baj mert későn tudsz vissza menni a dokihoz!!sztem megfogják érteni!!de sztem ha nem görcsölsz nem vérzel nincs semmi baj!nekem állandóan olyan érzésem volt az elején mintha megakarna jönni!!sztem nincs baj!

boldog babavárást

35+4hkm

2012. szept. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól még,hogy megvizsgál egy orvos, még sajnos elmehet a baba! Nem azon múlik,hogy mikor mész uh!

Meg kell nyugodni, nem szabad ilyenekre gondolni!

Tudom,hogy nehéz, de anno én is azzal nyugtattam magam,hogy ha baj lesz, akkor annak úgy kellett lennie, és nem tudok ellene mit tenni, viszont az idegeskedéssel sokat lehet ártani!

2012. szept. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem se nincs semmi baj,de ha te úgy érzed hogy szükséged van hogy megnézzenek,akkor menj nyugodtan be!Ha elveszítenéd a babát akkor az tényleg nagy görcsökkel meg fájdalommal,vérzéssel jár!Nyugodj meg,nincs semmi baj.Húzódnak az inak,izmok,szalagok a hasadban és azt érezted!Nekem is volt ilyen az elején!Szóval fő a nyugalom!34 hkm

2012. szept. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fő a nyugalom!!!


De megkérdezném,hogy akkor a 12. heti geneteikai uh-ra hogy fogsz elmenni???Az nagyon fontos vizsgálat

2012. szept. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Szerencsére nem idegesítem magam halálra, csak felmerült bennem és ez motoszkál a fejemben. De akkor megpróbálom kiverni a negatív gondolatokat.

A 12. heti genetikai uh-t fogják csinálni 27-én. Azt mondta az asszisztens hölgy hogy még épp beleférek. Egyébként emiatt is egy kicsit nyugtalan vagyok, mert hát mi van ha nagyobb a baba??? Egyébként próbálok intézni egy vizsgálatot kint is, csak nem tudom össze jön-e, mert még egyáltalán nem szóltak vissza.

2012. szept. 1. 08:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a legfontosabb, hogy nyugodt legyél. Ha az nyugtat meg, hogy lát egy orvos, menj be a kórházba, kit érdekel, hogy mit gondolnak. De sajnos, ha tényleg elindul egy vetélés, azt ilyen korai terhességnél semmilyen gyógyszerrel, vagy kezeléssel nem lehet megállítani. Az orvosok csak tehetetlenül végignézik.
2012. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sztem sincs gond..de én nem tudnék úgy elutazni h a genetikai vizsgálat nem időben történik..

persze ezt te tudod.

engem jó két hete 5-6 hetesnek mondtak..mondta a doki h menjek uh-ra 8 hetesen.elmentem..és nem 8 hanem már 11 hetes voltam.

2012. szept. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem korai vetélésem volt, pár nappal a pozitív teszt után. semmit sem éreztem, a vérzésem is sokat késett. Már megállapították hogy elhalt a terhesség, de a tünetek alig enyhültek, és csak egy bő hétre rá kezdtem vérezgetni. Van aki meg begörcsöl. és elkezd ömleni a vére... Szóval ilyen is, olyan is van. Én biztosan bemennék, nem a rossz érzés miatt, csak mert hosszú az idő a 2 vizsgálat között. Nekem az első 2 hétben volt folyton rossz érzésem. Első pillanattól tudtam hogy terhes vagyok, mégis naponta többször hittem hogy baj van. Amikor a teszt mutatta, onnantól nem volt rossz érzésem... Inkább nézzenek hülyének, de megnyugszol. Egyébként vannak fejlett országok, ahol a 9 hónap alatt 3* lát a szülésznő, az orvos csak a szülésnél. Mégsincs senkivel semmi baj. Vagy vegyél gyorsan egy szívhang hallgatót, akkor bármikor megnyugtathatod magad. De lehet hogy ilyenkor más sima phonendoszkóppal is hallani. Bizosan minden rendben van, miért lenne baj. Csak az utazás miatt van rossz érzésed, de nem vesztesz semmit ha bemész. Szerintem hazudni sem kell, megnéznek. Ilyenkor úgysincs senki:) Boldog babavárást, és jó utat neked!
2012. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!