Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnapra voltam kiirva, de...

Tegnapra voltam kiirva, de nemhogy baba, se fájás, se görcs, se nyákgugo, semmi. Mikor lesz igy babám? Más is volt hasonlo cipöben? És mi lett vele?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én az első gyerekemmel volram így. De a kiírt időpont után minden nap be kellett mennem a kórházba. Egyik nap NST néztek, másik nap ultrahangot. Ez orvostól, a baba helyzetétől függ, hogy mikor indítják meg a szülést. De két hétnél tovább senkit sem engednek túlhordani.

2009. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét gyermekemet túlhordtam. A kiírás utáni 7. napon befeküdtem a kórházba és a 8. napon megindították a szülést. De orvostól is függ, hogy mennyit vár a kiírt időponthoz képest.

Légy türelmes, már nincs sok hátra! :))) Sok boldogságot!

2009. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is alig vártam a kiírt napot. A nap eljött de fájások sehol. Nyákdugó is a helyén stb tehát semmi jele a szülésnek. Aztán a kiírt nap után a második nap hajnalban megindult a magzatvizem de úgy mintha valami vízesés lenne:) és 12 óra 55 perckor már a kezemben volt a drágám:) Mindig azt vártam majd erősödnek rendszereződnek a fájások és majd akkor... Erre a kiscsillagom meglepett és amikor nem is számítottam rá elindult kifele:) A lényeg hogy légy nyugodt ne stresszelj! Szép,könnyű szülést és boldog babázást kívánok neked!
2009. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont így volt a fiamnál. A kiírás utáni 5. napon (7. napon kellett volna befeküdnöm), éreztem néhány fájást ami erősebb volt, 1 óra 40 perc múlva már a kezemben volt a 4,30 kg-os babám.
2009. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy én mennyire irigyellek titeket :(
2009. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kolléganőm 6 nappal túlhordta a picit. Mikor ment NST-re akkor mondták, hogy már bent kell maradnia. A hasa nem volt "leszállva", nem voltak jóslók és tulajdonképpen semmi. Átlagos szülése volt, semmi gond nem adódott a túlhordásból.
2009. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elöbb vagy utóbb minden gyerek kijön. A kiírás idöpontja meg nem szentírás. Végülis egy 28 napos ciklust vesznek alapul, de egyáltalán nem biztos, hogy neked tényleg a ciklusod 14. napján volt a peteérésed. Lehet, hogy csak a 20.-on... És különben is minden gyerek más. 9 hónapból +/- néhány nap nem számít semmit. Más az egy aranyhörcsögnél, amelyik csak 2 hétig vemhes, ott +/- néhány nap sokat számíthat :-))))
2009. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 11 nappal hordtam túl a lányomat.

Azt mondták,hogy másnap megindították volna.

De ez már 12 éve volt.

Most 38 hetes vagyok,állítólag fiú.

Most is be kell feküdni időre.

Már most aggódok,hogy megint 2 hétig bent leszek,mert ő is késik.

Én és az öcsém is 2 héttel később jöttünk.

De bent nem marad:-)

Jó babavárást!

2009. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Az előző vagyok.

Hát nemhogy túlhordtam a fiam,de ő is 11 napot késett,mint a lányom:-)

Mindkettővel 12.-ére voltam kiírva,mindkettő 23.-án született.

Amúgy mindkettőnél másnap indították volna meg:-)

Gondolom azóta már te is babázol! :-)

Jó egészséget nektek!

2009. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!